Zamknięcie ulicy Rybnej w Woli Gołkowskiej – Warszawski Transport Publiczny

Zmiana obowiązuje od 25 czerwca 2019 (wtorek)

Zamknięcie ulicy Rybnej w Woli Gołkowskiej

Ostatnia aktualizacja 22 stycznia 2020

W związku z budową drogi gminnej od projektowanego węzła „Antoninów” na projektowanej drodze ekspresowej S7 do skrzyżowania ul. Rybnej z ul. Jemioły w Woli Gołkowskiej i zamknięciem dla ruchu kołowego ul. Rybnej od dnia 25.06.2019 r. od początku kursowania linii dziennych do odwołania linia 727 zostaje skierowana na poniższe trasy objazdowe:

w kierunku krańca Głosków-Szkoła przez Bąkówkę i Robercin:METRO WILANOWSKA – … – Gościniec – zawrotka na rondzie – Gościniec – Asfaltowa – Lipowa – Szkolna – GŁOSKÓW-SZKOŁA

w kierunku krańca CM. POŁUDNIOWY – BRAMA PŁD.:METRO WILANOWSKA – … – Lipowa – Asfaltowa – Gościniec – … – CM. POŁUDNIOWY – BRAMA PŁD. (powrót: CM. POŁUDNIOWY – BRAMA PŁD. – … – Gościniec – Asfaltowa – Lipowa – Szkolna – … – METRO WILANOWSKA)

Kursy podstawowe do krańca GŁOSKÓW-SZKOŁA pozostają bez zmian trasowych.

Zawieszeniu ulega funkcjonowanie przystanku RYBNA 01.

Uruchomione zostaje funkcjonowanie tymczasowych przystanków:

• ŁADNA 52 – przy ul. Asfaltowej w kierunku ul. Lipowej za skrzyżowaniem z ul Ładną
  • ROBERCIN 52 – przy ul. Gościniec w kierunku ul. Asfaltowej przed skrzyżowaniem z ul. Kolonia
  • RYBNA 53 – przy ul. Gościniec w kierunku ul. Asfaltowej, za skrzyżowaniem z ul. Pieszą

Powyższe przystanki będą obowiązywały jako warunkowe na trasie linii 727.

Kursowanie linii 727 będzie się odbywało według specjalnego rozkładu jazdy.