Remont ul. ks. Marmo w Kobyłce – Warszawski Transport Publiczny

L26, L27, N62

Zmiana obowiązuje od 27 września 2019 (piątek)

Remont ul. ks. Marmo w Kobyłce

Ostatnia aktualizacja 31 stycznia 2020

W związku z remontem nawierzchni ul. ks. Marmo w Kobyłce od dnia 27 września br. (piątek) od początku kursowania linii nocnej do odwołania autobusy linii L26, L27 i N62 zostają skierowane na poniższe trasy objazdowe:

tylko w kierunku krańca RONDO CUDU NAD WISŁĄ:
URZĄD MIASTA (Zielonka)  – … – ks. A. Zagańczyka ks. M. Załuskiego – ks. K. Konowrockiego gen. F. Żymirskiego – … – RONDO CUDU NAD WISŁĄ (Kobyłka).

tylko w kierunku krańca SZKOLNA:
TURÓW(Kobyłka)  – … – Napoleona ks. M. Załuskiego – ks. K. Konowrockiego gen. F. Żymirskiego – … – SZKOLNA (Nadma).

tylko w kierunku krańca PKP WOŁOMIN (LASKOWA):
DW. CENTRALNY (Warszawa)  – … – ks. A. Zagańczyka ks. M. Załuskiego – ks. K. Konowrockiego – gen. F. Żymirskiego – ks. K. Pieniążka – al. Jana Pawła II – … – PKP WOŁOMIN (LASKOWA).

Na trasie linii w zastępstwie zawieszonego przystanku NAPOLEONA funkcjonował będzie przystanek ŻYMIRSKIEGO-PRZYCHODNIA jako warunkowy.

Zawieszeniu ulega funkcjonowanie przystanków:

• NAPOLEONA 02
  • KOŚCIÓŁ 02