Remont ul. marsz. J. Piłsudskiego w Legionowie – Warszawski Transport Publiczny

L-9, L10, L11, L34, L41, N63

Zmiana obowiązuje od 25 października 2019 (piątek)

Remont ul. marsz. J. Piłsudskiego w Legionowie

Ostatnia aktualizacja 13 grudnia 2019

W związku z remontem ul. marsz. J. Piłsudskiego w Legionowie i wyłączeniem jej z ruchu na odcinku od ronda marsz. J. Piłsudskiego do ul. ks. płk. J. Mrugacza od dnia 25 października 2019 r. (linia nocna od nocy 25/26 października 2019 r.) do odwołania linie autobusowe L-9, L10, L11, L34, L41 i N63 zostają skierowane na poniższe trasy objazdowe:

L-9 i L11
w kursach do krańca PKP LEGIONOWO (Legionowo):
WIELISZEW-PLAŻA (Wieliszew) / KOMORNICA-SZKOŁA (Komornica) / URZĄD MIASTA (Nowy Dwór Maz.)  – … – gen. J. Sowińskiego – J. Słowackiego – T. Kościuszki – PKP LEGIONOWO (Legionowo)
w kursach w kierunku krańców WIELISZEW-PLAŻA (Wieliszew) / KOMORNICA-SZKOŁA (Komornica) / URZĄD MIASTA (Nowy Dwór Maz.):
PKP LEGIONOWO (Legionowo) – T. Kościuszki – marsz. J. Piłsudskiego – Jagiellońska – J. Słowackiego – gen. J. Sowińskiego – … – WIELISZEW-PLAŻA (Wieliszew) / KOMORNICA
-SZKOŁA (Komornica) / URZĄD MIASTA (Nowy Dwór Maz.)

L10 i L34
w kursach do krańca PKP LEGIONOWO (Legionowo):
WIELISZEW-PLAŻA (Wieliszew) / KOMORNICA-SZKOŁA (Komornica) / OLSZEWNICA STARA – …
w kursach w kierunku krańców WIELISZEW-PLAŻA (Wieliszew) / KOMORNICA-SZKOŁA (Komornica) / OLSZEWNICA STARA:
PKP LEGIONOWO (Legionowo) – … – marsz. J. Piłsudskiego – Jagiellońska – J. Słowackiego
– gen. J. Sowińskiego
– marsz. J. Piłsudskiego – … – WIELISZEW-PLAŻA (Wieliszew)
/ KOMORNICA-SZKOŁA (Komornica) / OLSZEWNICA STARA

w kursach do krańca PKP LEGIONOWO (Legionowo):
URZĄD MIASTA (Nowy Dwór Maz.)  – … – marsz. J. Piłsudskiego – gen. J. Sowińskiego – J. Słowackiego – T. Kościuszki – PKP LEGIONOWO
w kursach do krańca URZĄD MIASTA (Nowy Dwór Maz.):
PKP LEGIONOWO – T. Kościuszki – marsz. J. Piłsudskiego – Jagiellońska – J. Słowackiego – gen. J. Sowińskiego – marsz. J. Piłsudskiego – … – URZĄD MIASTA (Nowy Dwór Maz.)

Zawieszeniu ulegają podjazdy autobusów linii L34 i L41 do krańca PL. KOŚCIUSZKI. Tym samym jako krańcowy dla wszystkich kursów tych linii obowiązywał będzie przystanek PKP LEGIONOWO.

tylko w kierunku krańca DW. CENTRALNY
CHOTOMÓW – … – Gdańska – Jagiellońska – J. Słowackiego – gen. J. Sowińskiego – marsz. J. Piłsudskiego – … – DW. CENTRALNY

Zawieszeniu ulega funkcjonowanie przystanków:

• CH BŁĘKITNE 03
  • URZĄD MIASTA 02
  • PL. KOŚCIUSZKI 01

Uruchomione zostaje funkcjonowanie przystanków zastępczych:

• KS. MRUGACZA 51 zlokalizowanego w ul. J. Słowackiego przed skrzyżowaniem z ul. ks. płk. J. Mrugacza w kierunku ul. gen. J. Sowińskiego na istniejącym chodniku, funkcjonującego jako warunkowy dla linii L-9, L10, L11, L34, L41 i N63
  • KS. MRUGACZA 52 zlokalizowanego w ul. J. Słowackiego przed skrzyżowaniem z ul. ks. płk. J. Mrugacza w kierunku ul. Jagiellońskiej na istniejącym chodniku, funkcjonującego jako warunkowy dla linii L-9, L10, L11, L34 i L41.

Kursowanie linii odbywać się będzie na podstawie specjalnych rozkładów jazdy.