autobusy
Wszystkie autobusy
tramwaje
Wszystkie tramwaje
kolej
Wszystkie Koleje Mazowieckie, Wszystkie SKM
metro
M1, M2

Zmiana obowiązuje 11 listopada 2019 (poniedziałek)

Organizacja komunikacji w dniu Narodowego Święta Niepodległości

Ostatnia aktualizacja 12 listopada 2019

W dniu 11 listopada br. (poniedziałek), odbędą się obchody Narodowego Święta Niepodległości:

POSTANOWIENIA TARYFOWE

A) Na podstawie Uchwały Nr XXXIII/828/2016 Rady Miasta Stołecznego Warszawy z dnia 25.08.2016 r. uczestnicy „Biegu Niepodległości” na podstawie numeru startowego są uprawnieni do nieodpłatnego przejazdu środkami lokalnego transportu zbiorowego w m. st. Warszawie (autobusami operatorów realizujących przewozy na zlecenie Miasta, tramwajami, pociągami metra oraz pociągami SKM) w granicach 1 (pierwszej) strefy biletowej  w dniu 11 listopada br.

W ww. dniu posiadacze nr startowych są uprawnieni do nieodpłatnego przejazdu pociągami Kolei Mazowieckich i Warszawskiej Kolei Dojazdowej w granicach 1 (pierwszej) strefy biletowej  ZTM.

B) W dniu 11 listopada br., w godz. 4:00 – 24:00, wprowadza się wzajemne honorowanie biletów wg poniższych zasad:

Wszystkie bilety ZTM Warszawa będą honorowane w pociągach KM na obszarze I i II strefy biletowej oraz w pociągach ŁKA i PKP IC na odcinku Warszawa Wschodnia – Warszawa Zachodnia.

Bilety KM honorowane będą we wszystkich pojazdach ZTM na obszarze I i II strefy biletowej oraz w pociągach ŁKA i PKP IC na odcinku Warszawa Wschodnia – Warszawa Zachodnia.

Bilety ŁKA ważne będą w pociągach KM, SKM oraz PKP IC na odcinku Warszawa Wschodnia – Warszawa Zachodnia oraz w autobusach i tramwajach kursujących ciągami ulic pomiędzy stacjami Warszawa Wschodnia i Warszawa Zachodnia.

Bilety PKP IC ważne będą w pociągach KM, SKM i ŁKA na odcinku Warszawa Wschodnia – Warszawa Zachodnia oraz w autobusach i tramwajach kursujących ciągami ulic pomiędzy stacjami Warszawa Wschodnia i Warszawa Zachodnia.

Uwaga – z honorowania wyłączone są pociągi EIP (Ekspres Intercity Premium), wagony sypialne i z miejscami do leżenia.

Pasażerowie z biletami „kartonikowymi” ZTM, które nie zostały wcześniej skasowane, są obowiązani do ich skasowania przez trwałe napisanie na ich odwrocie daty i godziny w formacie 24-godzinnym, czyli np. 11.11.2019 r. godz. 09:55, a posiadacze biletów zakodowanych na WKM muszą je uprzednio aktywować.

METRO

Zmianie ulega kursowanie linii metra M1 i M2 w dniach 10 i 11.11. br.:

W dniu 10.11. br. linie M1 i M2 wg rozkładu jazdy obowiązującego w święto z kursami nocnymi.

W dniu 11.11. br.:

linia M1:

  • do godz. 11:00 i po godz. 19:00 kursowanie odbywać się będzie wg rozkładu jazdy obowiązującego w święto, bez kursów nocnych
  • w godz. 11:00 – 19:00 kursowanie odbywać się będzie z częstotliwością co ok. 4 minuty

linia M2:

  • do godz. 11:00 i po godz. 19:00 kursowanie odbywać się będzie wg rozkładu jazdy obowiązującego w święto, bez kursów nocnych,
  • w godz. 11:00 – 19:00 kursowanie odbywać się będzie z częstotliwością co ok. 5 minut,

AUTOBUSY

PKT 1

W związku z planowanymi uroczystościami w Świątyni Opatrzności Bożej w Wilanowie w dniu 11.11.br. wprowadzone zostaną zmiany w funkcjonowaniu komunikacji.

W ramowych godz. 7:00 – 20:00 kursowanie linii 217 i 522 odbywało się będzie ze zwiększoną częstotliwością na podstawie specjalnego rozkładu jazdy.

Trasa kursowania dodatkowo uruchomionych brygad na linii 522 przebiegała będzie ulicami:

522
w kierunku Dw. Centralny:
BRANICKIEGO – … – Al. Jerozolimskie – Emilii Plater – DW. CENTRALNY 12 (przystanek dla wysiadających)
w kierunku Branickiego:
CENTRUM 01 (przystanek dla wsiadających) – Marszałkowska – … – BRANICKIEGO

PKT 2

W ramowych godzinach 8:00 – 9:00 na trasie Pałac Prezydencki – Świątynia Opatrzności Bożej planowany jest przejazd kolumny prezydenckiej. Na trasie przejazdu, w rejonie Al. Ujazdowskich przewidziane jest składanie wieńców przy pomnikach:

  • Wincentego Witosa (pl. Trzech Krzyży)
  • Ignacego Paderewskiego (park Ujazdowski)
  • Wojciecha Korfantego (skrzyżowanie Al. Ujazdowskich i ul. Agrykola)
  • Romana Dmowskiego (pl. Na Rozdrożu)
  • Józefa Piłsudskiego (skrzyżowanie Al. Ujazdowskich z ul. Bagatela)

Na trasie przejazdu kolumny mogą wystąpić krótkotrwałe wstrzymania ruchu kołowego.

W przypadku zamknięcia dla ruchu Al. Ujazdowskich i ul. Belwederskiej autobusy zostaną skierowane na następujące trasy objazdowe:

116, 166, 180, 195, 503
w kierunku Chomiczówka, Pl. Hallera, Pl. Trzech Krzyży, Konwiktorska:
od skrzyżowania Belwederska / Spacerowa / Gagarina: Spacerowa – Goworka – Puławska – pl. Unii Lubelskiej – al. Szucha – pl. Na Rozdrożu i dalej swoimi trasami
w kierunku Wilanów, Os. Kabaty, Metro Natolin, Natolin Płn.:
od pl. Na Rozdrożu: al. Szucha – pl. Unii Lubelskiej – Boya-Żeleńskiego – Waryńskiego – Puławska – Goworka – Spacerowa – Belwederska (116, 166, 195, 503) / Gagarina (180) i dalej swoimi trasami

PKT 3

Po wyłączeniu ruchu tramwajowego na ul. Wołoskiej, Rakowieckiej oraz Puławskiej (ETAP C) uruchomiona zostanie autobusowa linia zastępcza Z-4, kursująca na trasie:

METRO WILANOWSKA 02 – Puławska – Rakowiecka – METRO POLE MOKOTOWSKIE 08 – al. Niepodległości – Madalińskiego – Wołoska – Woronicza – WORONICZA 05
Powrót:
WORONICZA 05 – Samochodowa – Domaniewska – Wołoska – WORONICZA 02 – Wołoska – Św. A. Boboli – Rakowiecka – METRO POLE MOKOTOWSKIE 07 – Rakowiecka – Puławska – zawrotka na skrzyżowaniu z Al. Wilanowską – Puławska – METRO WILANOWSKA 02

PKT 4

1)    w ramowych godz. 11:00 – 14:00 odbędzie się „Bieg Niepodległości” na trasie: al. Jana Pawła II (start przy ul. Stawki – jezdnia wschodnią i wiaduktem nad Al. Jerozolimskimi) – Chałubińskiego (jezdnią wschodnią) – al. Niepodległości (jezdnią wschodnią) – zawrotka na skrzyżowaniu z ul. Rakowieckąal. Niepodległości (jezdnią zachodnią) – Chałubińskiego  jezdnią zachodnią) – al. Jana Pawła II (wiaduktem nad Al. Jerozolimskimi i jezdnią zachodnią) – meta przy ul. Stawki.

2)    w ramowych godz. 12:00 – 13:00 odbędą się uroczystości państwowe przed Grobem Nieznanego Żołnierza na pl. Piłsudskiego.

3)    w ramowych godz. 13:00 – 16:00 odbędzie się przejazd motocyklowy pn. „MotoParada Niepodległości” na trasie: Sulejówek: Paderewskiego, al. Piłsudskiego, Moraczewskiego, Armii Krajowej, Warszawa: Armii Krajowej, 1 Praskiego Pułku WP, Niemcewicza, Wspólna, Korkowa, Rekrucka, Marsa, Płowiecka, Grochowska, rondo Wiatraczna, al. Stanów Zjednoczonych, most Łazienkowski, al. Armii Ludowej, pl. Na Rozdrożu, Al. Ujazdowskie, Belwederska, Sobieskiego, Idzikowskiego. Na trasie przejazdu wystąpią krótkotrwałe utrudnienia w ruchu kołowym.

4)    w ramowych godz. 13:00 – 14:00 odbędzie się przemarsz pododdziałów i grup rekonstrukcyjnych z pl. Piłsudskiego ulicami: Królewska – Krakowskie Przedmieście – Nowy Świat – Al. Jerozolimskie do Muzeum Wojska Polskiego,

5)    po zakończeniu przemarszu pododdziałów, ramowo w godz. 14:00 – 20:00 odbędzie się wydarzenie pn. „Festiwal Niepodległa na Krakowskim Przedmieściu”.

6)    w godz. 14:00 – 20:00 odbędzie się zgromadzenie publiczne na rondzie Dmowskiego, skąd nastąpi przemarsz na trasie: rondo Dmowskiego – Al. Jerozolimskie – Most Poniatowskiego – Wybrzeże Szczecińskie – Siwca – Błonia Stadionu Narodowego.

7)    w godz. 14:00 – 17:00 odbędzie się zgromadzenie publiczne na pl. Unii Lubelskiej, skąd nastąpi przemarsz na trasie: pl. Unii Lubelskiej – Marszałkowska – pl. Zbawiciela – Marszałkowska – pl. Konstytucji – Piękna – Al. Ujazdowskie – pl. Trzech Krzyży.

Autobusy i tramwaje zostaną skierowane na następujące trasy objazdowe:

ETAP 1

W związku z organizacją miejsca startu i mety „Biegu Niepodległości” od początku kursowania linii dziennych (linia nocna N46 – objazd dotyczy tylko ostatniego kursu o godz. 4:38 z krańca METRO MŁOCINY) do ok. godz. 15:00 zamknięte zostaną ul.: al. Jana Pawła II (od ul. Dzikiej do ul. Anielewicza), ul. Słomińskiego (od ul. Pamiętajcie o Ogrodach do ronda Radosława) oraz ul. Stawki od ul. Smoczej do ul. Dzikiej.

N46
tylko w kierunku Dw. Centralny:
od ronda „Radosława”: Okopowa – Anielewicza – al. Jana Pawła II i dalej swoją trasą

157
w obu kierunkach:
SZCZĘŚLIWICE – … – Smocza – Anielewicza – Andersa – Mickiewicza – … – GWIAŹDZISTA

409
w kierunku Cm. Północny – Brama Zach.:
od skrzyżowania Słomińskiego / Pamiętajcie o Ogrodach: Pamiętajcie o Ogrodach – Kłopot – rondo Himilsbacha – łącznik wjazdowy do al. Jana Pawła II – al. Jana Pawła II – Okopowa i dalej swoją trasą
w kierunku Bródno-Podgrodzie:
od ronda Radosława: al. Jana Pawła II – łącznik zjazdowy z al. Jana Pawła II – rondo Maklakiewicza – Kłopot – Pamiętajcie o Ogrodach – Słomińskiego i dalej swoją trasą

500
w kierunku Rondo Radosława:
od skrzyżowania Słomińskiego / Pamiętajcie o Ogrodach: Pamiętajcie o Ogrodach – CH ARKADIA 01,
w kierunku Bródno-Podgrodzie:
CH ARKADIA 01 – Pamiętajcie o Ogrodach – zawrotka na rondzie Kofty – Pamiętajcie o Ogrodach – Słomińskiego i dalej swoją trasą

Uruchamia się funkcjonowanie przystanku RONDO RADOSŁAWA 51 zlokalizowanego przy ul. Okopowej pomiędzy rondem Radosława i ul. Powązkowską. Przystanek obowiązywał będzie jako stały dla linii 409 tylko w czasie obowiązywania trasy objazdowej ww. linii.

ETAP 2

Od ok. godz. 6:30 rozpocznie się zamykanie ciągu Al. Jerozolimskich i Mostu Poniatowskiego na odcinku od ul. Emilii Plater do ronda Waszyngtona wraz z ciągami poprzecznymi oraz ul. Marszałkowskiej w rejonie ronda Dmowskiego.

102
w przypadku zamknięcia przejazdu al. Poniatowskiego i Wybrzeżem Szczecińskim:
w kierunku Młynów:
od ronda Waszyngtona: al. Zieleniecka – Zamoyskiego – Sokola – Zamoście – most Świętokrzyski i dalej swoją trasą
w kierunku PKP Olszynka Grochowska:
od skrzyżowania most Świętokrzyski / Wybrzeże Szczecińskie / Zamoście: Zamoście – Sokola – Targowa – al. Zieleniecka – rondo Waszyngtona i dalej swoją trasą

107
w kierunku Esperanto:
od skrzyżowania Piękna / Krucza: Piękna – Koszykowa – Chałubińskiego – al. Jana Pawła II – Świętokrzyska – Mazowiecka i dalej swoją trasą
w kierunku Kierbedzia:
od skrzyżowania Jasna / Świętokrzyska: Świętokrzyska – al. Jana Pawła II – Chałubińskiego – al. Niepodległości – Waryńskiego – pl. Konstytucji – Piękna i dalej swoją trasą,

111
w kierunku Esperanto:
od ronda Waszyngtona: al. Zieleniecka – Zamoyskiego – Sokola – Zamoście – Most Świętokrzyski – Zajęcza – Dobra – Tamka – Kopernika – Świętokrzyska – Krakowskie Przedmieście i dalej swoją trasą
w kierunku Gocław:
od skrzyżowania Krakowskie Przedmieście / Świętokrzyska: Świętokrzyska – Kopernika – Tamka – most Świętokrzyski – Zamoście – Sokola – Zamoyskiego – al. Zieleniecka – rondo Waszyngtona i dalej swoją trasą

116, 180, 222, 503, 518
w przypadku zamknięcia przejazdu przez rondo de Gaulle’a:
w kierunku Chomiczówka, Bielańska, Konwiktorska, Nowodwory:
od pl. Trzech Krzyży: Książęca – Kruczkowskiego – Tamka – Kopernika – Świętokrzyska – Krakowskie Przedmieście i dalej swoimi trasami,
w kierunku Wilanów, Spartańska, Natolin Płn., pl. Trzech Krzyży:
od skrzyżowania Nowy Świat / Świętokrzyska: Świętokrzyska – Kopernika – Tamka – Kruczkowskiego – Książęca – pl. Trzech Krzyży i dalej swoimi trasami

117, 507
w kierunku Dw. Centralny:
GOCŁAW – … – rondo Waszyngtona – al. Zieleniecka – Targowa – Zamoyskiego – Sokola – METRO STADION NARODOWY 01
w kierunku Gocław
METRO STADION NARODOWY 02 – Zamoyskiego – Targowa – al. Zieleniecka
– rondo Waszyngtona – … – GOCŁAW

127
w kierunku Mariensztat:
od ronda Czterdziestolatka: Chałubińskiego – al. Niepodległości – Trasa Łazienkowska – Waryńskiego – pl. Konstytucji – Piękna – Al. Ujazdowskie – pl. Trzech Krzyży i dalej swoją trasą
w kierunku Nowe Włochy:
od skrzyżowania Książęca / Nowy Świat / pl. Trzech Krzyży: pl. Trzech Krzyży – Al. Ujazdowskie – Piękna – pl. Konstytucji – Waryńskiego – Trasa Łazienkowska – al. Niepodległości – Chałubińskiego – rondo Czterdziestolatka i dalej swoją trasą

128, 175
w kierunku Pl. Piłsudskiego:
od ronda Czterdziestolatka: al. Jana Pawła II – Świętokrzyska – Krakowskie Przedmieście i dalej swoimi trasami
w kierunku Szczęśliwice, Lotnisko Chopina:
od skrzyżowania Nowy Świat / Świętokrzyska: Świętokrzyska – Emilii Plater – Al. Jerozolimskie i dalej swoimi trasami

131, 501, 519, 522, 525
w kierunku Dw. Centralny:
od pl. Konstytucji: Koszykowa – Chałubińskiego – al. Jana Pawła II – DW. CENTRALNY
w kierunku Sadyba, Stegny, Powsin-Park Kultury, Branickiego, Międzylesie:
DW. CENTRALNY – Emilii Plater – Al. Jerozolimskie – Chałubińskiego – al. Niepodległości – Trasa Łazienkowska – Waryńskiego i dalej swoimi trasami
kursy wariantowe linii 522 zostaną skierowane na trasę objazdową:
w obu kierunkach:
BRANICKIEGO – … – Waryńskiego – pl. Konstytucji – zawrotka – PL.KONSTYTUCJI 01 – Waryńskiego – … – BRANICKIEGO

146, 147
w przypadku zamknięcia przejazdu al. Poniatowskiego i Wybrzeżem Szczecińskim:
w kierunku Falenica, Stara Miłosna (Ułańska):
od skrzyżowania Zamoyskiego / al. Zieleniecka: zawrotka na skrzyżowaniu w kierunku al. Zielenieckiej – al. Zieleniecka – rondo Waszyngtona i dalej swoimi trasami
w kierunku Dw. Wschodni (Lubelska):
od ronda Waszyngtona: al. Zieleniecka – Zamoyskiego – Lubelska i dalej swoimi trasami

157
w obu kierunkach:
SZCZĘŚLIWICE – … – Smocza – Anielewicza – Andersa – Mickiewicza – … – GWIAŹDZISTA

158, 521
w kierunku CH Reduta, Szczęśliwice:
od ronda Waszyngtona: Francuska – Zwycięzców – Wał Miedzeszyński – Trasa Łazienkowska – al. Niepodległości – Chałubińskiego – Al. Jerozolimskie i dalej swoimi trasami
w kierunku Witolin, Falenica:
od ronda Czterdziestolatka: Chałubińskiego – al. Niepodległości – Trasa Łazienkowska – Wał Miedzeszyński – Zwycięzców – Francuska – rondo Waszyngtona i dalej swoimi trasami

166
w kierunku Os.Kabaty:
od ronda Waszyngtona: Francuska – Zwycięzców – Wał Miedzeszyński – Trasa Łazienkowska – Wisłostrada – Ludna i dalej swoją trasą
w kierunku Pl.Hallera:
od skrzyżowania Ludna / Wisłostrada: Wisłostrada – Trasa Łazienkowska – Wał Miedzeszyński – Zwycięzców – Francuska – rondo Waszyngtona i dalej swoją trasą

171
w kierunku Torwar:
od skrzyżowania Świętokrzyska / Emilii Plater: Świętokrzyska – Kopernika – Tamka – Kruczkowskiego – Rozbrat i dalej swoją trasą
w kierunku Chomiczówka:
od skrzyżowania Rozbrat / Książęca / Kruczkowskiego: Kruczkowskiego – Tamka – Kopernika – Świętokrzyska – rondo ONZ i dalej swoją trasą

409
w kierunku Cm. Północny – Brama Zach.:
od skrzyżowania Słomińskiego / Pamiętajcie o Ogrodach: Pamiętajcie o Ogrodach – Kłopot – rondo Himilsbacha – łącznik wjazdowy do al. Jana Pawła II – al. Jana Pawła II – Okopowa i dalej swoją trasą,
w kierunku Bródno-Podgrodzie:
od ronda Radosława: al. Jana Pawła II – łącznik zjazdowy z al. Jana Pawła II – rondo Maklakiewicza – Kłopot – Pamiętajcie o Ogrodach – Słomińskiego i dalej swoją trasą

500
w kierunku Rondo Radosława:
od skrzyżowania Słomińskiego / Pamiętajcie o Ogrodach: Pamiętajcie o Ogrodach – CH ARKADIA 01,
w kierunku Bródno-Podgrodzie:
CH ARKADIA 01 – Pamiętajcie o Ogrodach – zawrotka na rondzie Kofty – Pamiętajcie o Ogrodach – Słomińskiego i dalej swoją trasą

517
w obu kierunkach:
URSUS-NIEDŹWIADEK – … – Al. Jerozolimskie – al. Jana Pawła II – Świętokrzyska – Emilii Plater – EMILII PLATER 03 – Emilii Plater – Al. Jerozolimskie – … – URSUS-NIEDŹWIADEK

520
w kierunku Płocka-Szpital:
od pl. Konstytucji: Koszykowa – Chałubińskiego – al. Jana Pawła II – Świętokrzyska – Marszałkowska i dalej swoją trasą
W zespole PL. KONSTYTUCJI obowiązuje przystanek PL.KONSTYTUCJI 02
w kierunku Marysin:
od skrzyżowania Marszałkowska / Świętokrzyska: Świętokrzyska – al. Jana Pawła II – Chałubińskiego – al. Niepodległości – Trasa Łazienkowska – rondo Jazdy Polskiej i dalej swoją trasą

ETAP 3

W związku z organizacją „Biegu Niepodległości” od ok. godz. 9:30 (do ok. godz. 14:30) zamknięta zostanie al. Jana Pawła II (od ul. Anielewicza do al. Solidarności).

Zamknięte dla ruchu pozostają Al. Jerozolimskie i Most Poniatowskiego na odcinku od ronda Czterdziestolatka do ronda Waszyngtona wraz ze wszystkimi ciągami poprzecznymi oraz ul. Marszałkowska na odcinku od Świętokrzyskiej do pl. Konstytucji.

102
w przypadku zamknięcia przejazdu al. Poniatowskiego i Wybrzeżem Szczecińskim:
w kierunku Młynów:
od ronda Waszyngtona: al. Zieleniecka – Zamoyskiego – Sokola – Zamoście – most Świętokrzyski i dalej swoją trasą
w kierunku PKP Olszynka Grochowska:
od skrzyżowania most Świętokrzyski / Wybrzeże Szczecińskie / Zamoście: Zamoście – Sokola – Targowa – al. Zieleniecka – rondo Waszyngtona i dalej swoją trasą

107
w kierunku Esperanto:
od skrzyżowania Piękna / Krucza: Piękna – Koszykowa – Chałubińskiego – al. Jana Pawła II – al. Solidarności – Żelazna – Nowolipie – Smocza – Dzielna i dalej swoją trasą
w kierunku Kierbedzia:
od skrzyżowania Smocza / Nowolipki: Smocza – Nowolipie – Żelazna – al. Solidarności – al. Jana Pawła II – Chałubińskiego – al. Niepodległości – Trasa Łazienkowska – Waryńskiego – pl. Konstytucji – Piękna i dalej swoją trasą,

111
w kierunku Esperanto:
od ronda Waszyngtona: al. Zieleniecka – Zamoyskiego – Sokola – Zamoście – Most Świętokrzyski – Zajęcza – Dobra – Tamka – Kopernika – Świętokrzyska – Marszałkowska – pl. Bankowy – al. Solidarności – Żelazna – Nowolipie – Smocza – Anielewicza i dalej swoją trasą
w kierunku Gocław:
od skrzyżowania Anielewicza / Smocza: Smocza – Nowolipie – Żelazna – al. Solidarności – pl. Bankowy – Senatorska – Wierzbowa – pl. Piłsudskiego – Królewska – Krakowskie Przedmieście – Świętokrzyska – Kopernika – Tamka – most Świętokrzyski – Zamoście – Sokola – Zamoyskiego – al. Zieleniecka – rondo Waszyngtona i dalej swoją trasą

116, 222, 503, 518
w przypadku zamknięcia przejazdu przez rondo de Gaulle’a:
w kierunku Chomiczówka, Bielańska, Konwiktorska, Nowodwory:
od pl. Trzech Krzyży: Książęca – Kruczkowskiego – Tamka – Kopernika – Świętokrzyska – Krakowskie Przedmieście i dalej swoimi trasami
w kierunku Wilanów, Spartańska, Natolin Płn., pl. Trzech Krzyży:
od skrzyżowania Nowy Świat / Świętokrzyska: Świętokrzyska – Kopernika – Tamka – Kruczkowskiego – Książęca – pl. Trzech Krzyży i dalej swoimi trasami

117, 507
w kierunku krańca Dw. Centralny:
GOCŁAW – … – rondo Waszyngtona – al. Zieleniecka – Targowa – Zamoyskiego – Sokola – METRO STADION NARODOWY 01
w kierunku krańca Gocław:
METRO STADION NARODOWY 02 – Zamoyskiego – Targowa – al. Zieleniecka
– rondo Waszyngtona – … – GOCŁAW

127
w kierunku Mariensztat:
od ronda Czterdziestolatka: Chałubińskiego – al. Niepodległości – Trasa Łazienkowska – Waryńskiego – pl. Konstytucji – Piękna – Al. Ujazdowskie – pl. Trzech Krzyży i dalej swoją trasą
w kierunku Nowe Włochy:
od skrzyżowania Książęca / Nowy Świat / pl. Trzech Krzyży: pl. Trzech Krzyży – Al. Ujazdowskie – Piękna – pl. Konstytucji – Waryńskiego – Trasa Łazienkowska – al. Niepodległości – Chałubińskiego – rondo Czterdziestolatka i dalej swoimi trasami

128, 175
w kierunku Pl. Piłsudskiego:
od ronda Czterdziestolatka: al. Jana Pawła II – Świętokrzyska – Krakowskie Przedmieście i dalej swoimi trasami
w kierunku Szczęśliwice, Lotnisko Chopina:
od skrzyżowania Nowy Świat / Świętokrzyska: Świętokrzyska – Emilii Plater – Al. Jerozolimskie i dalej swoimi trasami

131, 501, 519, 522, 525
w obu kierunkach:
SADYBA / STEGNY / POWSIN-PARK KULTURY / BRANICKIEGO / MIĘDZYLESIE – … – Waryńskiego – pl. Konstytucji – zawrotka – pl. Konstytucji – Waryńskiego – … – SADYBA / STEGNY / POWSIN-PARK KULTURY / BRANICKIEGO

146, 147
w przypadku zamknięcia przejazdu al. Poniatowskiego i Wybrzeżem Szczecińskim:
w kierunku Falenica, Stara Miłosna (Ułańska):
od skrzyżowania Zamoyskiego / al. Zieleniecka: zawrotka na skrzyżowaniu w kierunku al. Zielenieckiej – al. Zieleniecka – rondo Waszyngtona i dalej swoimi trasami
w kierunku Dw. Wschodni (Lubelska):
od ronda Waszyngtona: al. Zieleniecka – Zamoyskiego (w prawo) – Lubelska i dalej swoimi trasami

157
w obu kierunkach:
SZCZĘŚLIWICE – … – Smocza – Stawki – Okopowa – al. Jana Pawła II – Popiełuszki – Krasińskiego – … – GWIAŹDZISTA

158, 521
w kierunku CH Reduta, Szczęśliwice:
od ronda Waszyngtona: Francuska – Zwycięzców – Wał Miedzeszyński – Trasa Łazienkowska – Wawelska – Krzyckiego – Raszyńska – pl. Zawiszy i dalej swoimi trasami
w kierunku Witolin, Falenica:
od pl. Zawiszy: Raszyńska – Wawelska – Trasa Łazienkowska – Wał Miedzeszyński – Zwycięzców – Francuska – rondo Waszyngtona i dalej swoimi trasami

166
w kierunku Os.Kabaty:
od ronda Waszyngtona: Francuska – Zwycięzców – Wał Miedzeszyński – Trasa Łazienkowska – Wisłostrada – Ludna i dalej swoją trasą
w kierunku Pl.Hallera:
od skrzyżowania Ludna / Wisłostrada: Wisłostrada (w prawo) – Trasa Łazienkowska – Wał Miedzeszyński – Zwycięzców – Francuska – rondo Waszyngtona i dalej swoją trasą

171
w kierunku Torwar:
od skrzyżowania Świętokrzyska / Emilii Plater: Świętokrzyska – Kopernika – Tamka – Kruczkowskiego – Rozbrat i dalej swoją trasą
w kierunku Chomiczówka:
od skrzyżowania Rozbrat / Książęca / Kruczkowskiego: Kruczkowskiego – Tamka – Kopernika – Świętokrzyska – rondo ONZ i dalej swoją trasą

180
w kierunku Chomiczówka:
od skrzyżowania Świętojerska / Andersa / Anielewicza: Andersa – al. Solidarności – Żelazna – Nowolipie – Smocza – Anielewicza i dalej swoją trasą,
w kierunku Wilanów:
od skrzyżowania Anielewicza/ Smocza: Smocza – Nowolipie – Żelazna – al. Solidarności – pl. Bankowy – Marszałkowska – Senatorska – Miodowa i dalej swoją trasą
w przypadku zamknięcia przejazdu przez rondo de Gaulle’a:
w kierunku Chomiczówka:
od pl. Trzech Krzyży: Książęca – Kruczkowskiego – Tamka – Kopernika – Świętokrzyska – Krakowskie Przedmieście – Miodowa – pl. Krasińskich – Świętojerska – Andersa – al. Solidarności – Żelazna – Nowolipie – Smocza – Anielewicza i dalej swoją trasą,
w kierunku Wilanów:
od skrzyżowania Anielewicza/ Smocza: Smocza – Nowolipie – Żelazna – al. Solidarności – pl. Bankowy – Marszałkowska – Senatorska – Miodowa – Krakowskie Przedmieście – Świętokrzyska – Kopernika – Tamka – Kruczkowskiego – Książęca – pl. Trzech Krzyży i dalej swoimi trasami

409
w kierunku Cm. Północny – Brama Zach.:
od skrzyżowania Słomińskiego / Pamiętajcie o Ogrodach: Pamiętajcie o Ogrodach – Kłopot – rondo Himilsbacha – łącznik wjazdowy do al. Jana Pawła II – al. Jana Pawła II – Okopowa i dalej swoją trasą,
w kierunku Bródno-Podgrodzie:
od ronda Radosława: al. Jana Pawła II – łącznik zjazdowy z al. Jana Pawła II – rondo Maklakiewicza – Kłopot – Pamiętajcie o Ogrodach – Słomińskiego i dalej swoją trasą

500
w kierunku Rondo Radosława:
od skrzyżowania Słomińskiego / Pamiętajcie o Ogrodach: Pamiętajcie o Ogrodach – CH ARKADIA 01,
w kierunku Bródno-Podgrodzie:
CH ARKADIA 01 – Pamiętajcie o Ogrodach – zawrotka na rondzie Kofty – Pamiętajcie o Ogrodach – Słomińskiego i dalej swoją trasą

517
w obu kierunkach:
URSUS-NIEDŹWIADEK – … – Al. Jerozolimskie – al. Jana Pawła II – Świętokrzyska – Emilii Plater – EMILII PLATER 03 – Emilii Plater – Al. Jerozolimskie – … – URSUS-NIEDŹWIADEK

520
w kierunku Płocka-Szpital:
od pl. Konstytucji: Koszykowa – Chałubińskiego – al. Jana Pawła II – Świętokrzyska – Marszałkowska i dalej swoją trasą
w zespole PL. KONSTYTUCJI obowiązuje przystanek PL.KONSTYTUCJI 02
w kierunku Marysin:
od skrzyżowania Marszałkowska / Świętokrzyska: Świętokrzyska – al. Jana Pawła II – Chałubińskiego – al. Niepodległości – Trasa Łazienkowska – rondo Jazdy Polskiej i dalej swoją trasą

ETAP 4

Od ok. godz. 10:00 (do ok. godz. 14:30) w związku z „Biegiem Niepodległości” zamykane będą dla ruchu ul.: al. Jana Pawła II (od al. Solidarności), Chałubińskiego i al. Niepodległości (do ul. Rakowieckiej) oraz od godz. 11:00 (do ok. godz. 14:00) w związku z uroczystościami na pl. Piłsudskiego zamknięte zostaną ul.: Królewska (od ul. Marszałkowskiej do pl. Piłsudskiego), Wierzbowa, Focha i Moliera.

Ponadto w związku z przejściem pododdziałów wojskowych w godz. 11:20 – 11:40 mogą nastąpić czasowe wstrzymania ruchu (3 – 5 min.) na ul. Senatorskiej, Miodowej, Krakowskie Przedmieście oraz w związku ze startem ostatniej grupy biegaczy „Biegu Niepodległości” może  nastąpić czasowe wstrzymanie ruchu (ok. 5 min.) na jezdni wsch. ronda Radosława pomiędzy al. Jana Pawła II i ul. Słomińskiego.

Zamknięte dla ruchu pozostają Al. Jerozolimskie i Most Poniatowskiego na odcinku od ronda Czterdziestolatka do ronda Waszyngtona wraz ze wszystkimi ciągami poprzecznymi oraz ul. Marszałkowska na odcinku od Świętokrzyskiej do pl. Konstytucji.

102
w obu kierunkach:
od skrzyżowania Grzybowska / Żelazna: Żelazna – Al. Jerozolimskie – Emilii Plater – Świętokrzyska – Kopernika i dalej swoją trasą
w przypadku zamknięcia przejazdu przez al. Poniatowskiego, ul. Wybrzeże Szczecińskie i Emilii Plater:
w kierunku Młynów:
od ronda Waszyngtona: al. Zieleniecka – Zamoyskiego – Sokola – Zamoście – most Świętokrzyski – … – Tamka – Kruczkowskiego – Rozbrat – Górnośląska – Wisłostrada – Trasa Łazienkowska – Wawelska – Krzyckiego – Raszyńska – pl. Zawiszy – Al. Jerozolimskie – Żelazna – Grzybowska i dalej swoją trasą
w kierunku PKP Olszynka Grochowska:
od skrzyżowania Grzybowska / Żelazna: Żelazna – Al. Jerozolimskie – pl. Zawiszy – Raszyńska – Wawelska – Trasa Łazienkowska – Wisłostrada – Ludna – Kruczkowskiego – Tamka – most Świętokrzyski – Zamoście – Sokola – Targowa – al. Zieleniecka – rondo Waszyngtona i dalej swoją trasą

105
tylko kursy do BROWARNEJ:
w obu kierunkach:
od skrzyżowania Grzybowska/ Żelazna: Żelazna – Al. Jerozolimskie – Emilii Plater – Świętokrzyska – Kopernika i dalej swoją trasą
w przypadku zamknięcia przejazdu przez ul. Emilii Plater:
w obu kierunkach:
OS.GÓRCZEWSKA – … – Grzybowska – Żelazna – Prosta – rondo Daszyńskiego – … –  OS.GÓRCZEWSKA
Autobusy znajdujące się w chwili zamknięcia na krańcu BROWARNA wyjadą trasą:
BROWARNA – … – Tamka – Kruczkowskiego – Rozbrat – Górnośląska – Wisłostrada – Trasa Łazienkowska – Krzyckiego – Raszyńska – pl. Zawiszy – Towarowa – rondo Daszyńskiego – … – OS.GÓRCZEWSKA

107
w kierunku Esperanto:
od skrzyżowania Piękna / Krucza: Piękna – pl. Konstytucji – Waryńskiego – Trasa Łazienkowska – Wawelska – Krzyckiego – Raszyńska – pl. Zawiszy – Al. Jerozolimskie – Żelazna – Nowolipie – Smocza – Dzielna i dalej swoją trasą
w kierunku Kierbedzia:
od skrzyżowania Smocza / Nowolipki: Smocza – Nowolipie – Żelazna – Al. Jerozolimskie – pl. Zawiszy – Raszyńska – Trasa Łazienkowska – Waryńskiego – pl. Konstytucji – Piękna i dalej swoją trasą

109
w kierunku Dw. Centralny:
od skrzyżowania Prosta / Żelazna: Żelazna – Al. Jerozolimskie – al. Jana Pawła II – DW.CENTRALNY
w kierunku Os. Górczewska:
DW.CENTRALNY – Emilii Plater – Al. Jerozolimskie – Żelazna – Prosta i dalej swoją trasą
w przypadku zamknięcia przejazdu przez ul. Emilii Plater:
w obu kierunkach:
OS.GÓRCZEWSKA – … – Prosta – Żelazna – Złota – al. Jana Pawła II – Al. Jerozolimskie – Żelazna – Prosta – … – OS.GÓRCZEWSKA

111
w kierunku Esperanto:
od ronda Waszyngtona: al. Zieleniecka – Zamoyskiego – Sokola – Zamoście – Most Świętokrzyski – Zajęcza – Dobra – Tamka – Kopernika – Świętokrzyska – Krakowskie Przedmieście – Miodowa – Senatorska – pl. Bankowy – Andersa – Nowolipki – ZAMENHOFA 02
w kierunku Gocław:
ZAMENHOFA 02 – Nowolipki – Zamenhofa – Anielewicza – Andersa – pl. Bankowy – Senatorska – Miodowa – Krakowskie Przedmieście – Świętokrzyska – Kopernika – Tamka – most Świętokrzyski – Zamoście – Sokola – Zamoyskiego – al. Zieleniecka – rondo Waszyngtona i dalej swoją trasą

116, 222, 503, 518
w przypadku zamknięcia przejazdu przez rondo de Gaulle’a:
w kierunku Chomiczówka, Bielańska, Konwiktorska, Nowodwory:
od pl. Trzech Krzyży: Książęca – Kruczkowskiego – Tamka – Kopernika – Świętokrzyska – Krakowskie Przedmieście i dalej swoimi trasami,
w kierunku Wilanów, Spartańska, Natolin Płn., pl. Trzech Krzyży:
od skrzyżowania Nowy Świat / Świętokrzyska: Świętokrzyska – Kopernika – Tamka – Kruczkowskiego – Książęca – pl. Trzech Krzyży i dalej swoimi trasami

117, 507
w kierunku krańca Dw. Centralny:
GOCŁAW – … – rondo Waszyngtona – al. Zieleniecka – Targowa – Zamoyskiego – Sokola – METRO STADION NARODOWY 01
w kierunku krańca Gocław:
METRO STADION NARODOWY 02 – Zamoyskiego – Targowa – al. Zieleniecka
– rondo Waszyngtona – … – GOCŁAW

119
w kierunku Rakowiecka- Sanktuarium:
od skrzyżowania al. Niepodległości / Rakowiecka: al. Niepodległości – Madalińskiego – Św. A. Boboli – Rakowiecka – RAKOWIECKA-SANKTUARIUM
w kierunku Wiśniowa Góra:
od skrzyżowania Św. A. Boboli / Rakowiecka: Rakowiecka i dalej swoja trasą

127
w kierunku Mariensztat:
od pl. Zawiszy: Raszyńska – Wawelska – Trasa Łazienkowska – Waryńskiego – pl. Konstytucji – Piękna – Al. Ujazdowskie – pl. Trzech Krzyży i dalej swoją trasą
w kierunku Nowe Włochy:
od skrzyżowania Ludna / Książęca / Kruczkowskiego / Rozbrat: Rozbrat – Górnośląska – Wisłostrada – Trasa Łazienkowska – Wawelska – Krzyckiego – Raszyńska – pl. Zawiszy i dalej swoją trasą

128, 175, 504, 517
w kierunku Dw. Centralny:
od pl. Zawiszy: Al. Jerozolimskie – Żelazna – Złota – Al. Jana Pawła II – Al. Jerozolimskie – DW. CENTRALNY 06
w kierunku Szczęśliwice, Lotnisko Chopina, Os. Kabaty, Ursus-Niedźwiadek:
DW.CENTRALNY 06 – Al. Jerozolimskie – pl. Zawiszy i dalej swoimi trasami

131, 501, 519, 522, 525
w obu kierunkach:
SADYBA / STEGNY / POWSIN-PARK KULTURY / BRANICKIEGO / MIĘDZYLESIE – … – Waryńskiego – pl. Konstytucji – zawrotka – pl. Konstytucji – Waryńskiego – … – SADYBA / STEGNY / POWSIN-PARK KULTURY / BRANICKIEGO / MIĘDZYLESIE

143
w kierunku GUS:
od ronda Jazdy Polskiej: al. Armii Ludowej – Wawelska – zawrotka przy Pomniku Lotnika – POMNIK LOTNIKA 03,
w kierunku Rembertów-Kolonia:
POMNIK LOTNIKA 03 – Wawelska – al. Armii Ludowej – rondo Jazdy Polskiej i dalej swoją trasą

146, 147
w przypadku zamknięcia przejazdu al. Poniatowskiego i Wybrzeżem Szczecińskim:
w kierunku Falenica, Stara Miłosna (Ułańska):
od skrzyżowania Zamoyskiego / al. Zieleniecka: zawrotka na skrzyżowaniu w kierunku al. Zielenieckiej – al. Zieleniecka – rondo Waszyngtona i dalej swoimi trasami
w kierunku Dw. Wschodni (Lubelska):
od ronda Waszyngtona: al. Zieleniecka – Zamoyskiego – Lubelska i dalej swoimi trasami

151
w kierunku Nowowiejska:
od ronda Jazdy Polskiej: Waryńskiego – METRO POLITECHNIKA 12,
w kierunku Rechniewskiego:
METRO POLITECHNIKA 12 – Waryńskiego – zawrotka na pl. Konstytucji – Waryńskiego i dalej swoją trasą

157
w obu kierunkach:
SZCZĘŚLIWICE – … – Smocza – Stawki – Okopowa – al. Jana Pawła II – Popiełuszki – Krasińskiego – pl. Wilsona – … – GWIAŹDZISTA

158, 521
w kierunku CH Reduta, Szczęśliwice:
od ronda Waszyngtona: Francuska – Zwycięzców – Wał Miedzeszyński – Trasa Łazienkowska – Wawelska – Krzyckiego – Raszyńska – pl. Zawiszy i dalej swoimi trasami
w kierunku Witolin, Falenica:
od pl. Zawiszy: Raszyńska – Wawelska – Trasa Łazienkowska – Wał Miedzeszyński – Zwycięzców – Francuska – rondo Waszyngtona i dalej swoimi trasami

159
w kierunku CH Blue City:
od pl. Konstytucji: pl. Konstytucji – Waryńskiego – rondo Jazdy Polskiej – Trasa Łazienkowska – Krzyckiego – Raszyńska – pl. Zawiszy i dalej swoją trasą,
w kierunku EC Siekierki:
od pl. Zawiszy: Raszyńska – Wawelska – Trasa Łazienkowska – rondo Jazdy Polskiej – Waryńskiego – pl. Konstytucji – Piękna i dalej swoją trasą

160
w kierunku Dw. Centralny:
od skrzyżowania al. Solidarności / Andersa / pl. Bankowy: pl. Bankowy – Marszałkowska – Świętokrzyska – Emilii Plater – Al. Jerozolimskie – al. Jana Pawła II – DW.CENTRALNY,
w kierunku Grodzisk:
od skrzyżowania Emilii Plater/ Świętokrzyska: Świętokrzyska – Marszałkowska –
pl. Bankowy
– al. Solidarności i dalej swoją trasą
w przypadku zamknięcia przejazdu przez ul. Emilii Plater:
w kierunku Dw. Centralny:
GRODZISK – … – Most Śląsko-Dąbrowski – al. Solidarności – pl. Bankowy – Marszałkowska – Świętokrzyska – Emilii Plater – Twarda – PL.GRZYBOWSKI 01
w kierunku Grodzisk:
PL.GRZYBOWSKI 01 – Królewska – Marszałkowska – al. Solidarności i dalej swoją trasą

166
w kierunku Os.Kabaty:
od ronda Waszyngtona: Francuska – Zwycięzców – Wał Miedzeszyński – Trasa Łazienkowska – Wisłostrada – Ludna i dalej swoją trasą
w kierunku Pl. Hallera:
od skrzyżowania Ludna / Wisłostrada: Wisłostrada – Trasa Łazienkowska – Wał Miedzeszyński – Zwycięzców – Francuska – rondo Waszyngtona i dalej swoją trasą

167
w obu kierunkach:
SIEKIERKI-SANKTUARIUM – … – Goworka – Waryńskiego – al. Armii Ludowej – Wawelska – … – ZNANA

171
w kierunku Torwar:
od skrzyżowania Prosta / Żelazna: Żelazna – Al. Jerozolimskie – pl. Zawiszy – Raszyńska – Wawelska – Trasa Łazienkowska – Waryńskiego – pl. Konstytucji – Piękna – Al. Ujazdowskie – pl. Trzech Krzyży i dalej własna trasą
w kierunku Chomiczówka:
od skrzyżowania Książęca / Nowy Świat: pl. Trzech Krzyży – Al. Ujazdowskie – Piękna – pl. Konstytucji – Waryńskiego – Trasa Łazienkowska – Wawelska – Krzyckiego – Raszyńska – pl. Zawiszy – Towarowa – rondo Daszyńskiego i dalej swoją trasą

174, 200
w obu kierunkach:
BOKSERSKA / KONSTANCIN JEZIORNA (PAŃSKA) – … – al. Niepodległości – Rakowiecka – Puławska – Waryńskiego – zawrotka na rondzie Jazdy Polskiej – Waryńskiego – Puławska – Rakowiecka – al. Niepodległości – … – BOKSERSKA / KONSTANCIN JEZIORNA (PAŃSKA)

178
w kierunku Konwiktorska:
od skrzyżowania Prosta / Żelazna: Żelazna – Al. Jerozolimskie – Emilii Plater – Świętokrzyska i dalej swoją trasą,
w kierunku PKP Ursus:
od skrzyżowania Świętokrzyska / Emilii Plater: Emilii Plater – Al. Jerozolimskie – Żelazna – Prosta i dalej swoją trasą
w przypadku zamknięcia przejazdu przez ul. Emilii Plater:
w obu kierunkach:
PKP URSUS / SKOROSZE – … – Prosta – Żelazna – Al. Jerozolimskie – pl. Zawiszy – Towarowa – rondo Daszyńskiego – Prosta – … – PKP URSUS / SKOROSZE

180
w kierunku Chomiczówka:
od skrzyżowania Al. Ujazdowskie / Piękna: Piękna – pl. Konstytucji – Waryńskiego – Trasa Łazienkowska – Wawelska – Krzyckiego – Raszyńska – pl. Zawiszy – Towarowa – Okopowa – Powązkowska i dalej swoją trasą
w kierunku Wilanów:
od skrzyżowania Anielewicza / Smocza: Smocza – Nowolipie – Żelazna – Al. Jerozolimskie – pl. Zawiszy – Raszyńska – Wawelska – Trasa Łazienkowska – Waryńskiego – pl. Konstytucji – Piękna – Al. Ujazdowskie i dalej swoją trasą

190
po stronie Pragi:
CH MARKI – … – Most Śląsko-Dąbrowski – al. Solidarności (jezdnia ogólnodostępna) – pl. Bankowy – Marszałkowska – zawrotka na wysokości Ogrodu Saskiego – Marszałkowska – al. Solidarności – … – CH MARKI
po stronie Woli:
OS.GÓRCZEWSKA – … – Towarowa – Okopowa – Anielewicza – ESPERANTO

409
w kierunku Cm. Północny – Brama Zach.:
od skrzyżowania Słomińskiego / Pamiętajcie o Ogrodach: Pamiętajcie o Ogrodach – Kłopot – rondo Himilsbacha – łącznik wjazdowy do al. Jana Pawła II – al. Jana Pawła II – Okopowa i dalej swoją trasą,
w kierunku Bródno-Podgrodzie:
od ronda Radosława: al. Jana Pawła II – łącznik zjazdowy z al. Jana Pawła II – rondo Maklakiewicza – Kłopot – Pamiętajcie o Ogrodach – Słomińskiego i dalej swoją trasą

500
w kierunku Rondo Radosława:
od skrzyżowania Słomińskiego / Pamiętajcie o Ogrodach: Pamiętajcie o Ogrodach – CH ARKADIA 01,
w kierunku Bródno-Podgrodzie:
CH ARKADIA 01 – Pamiętajcie o Ogrodach – zawrotka na rondzie Kofty – Pamiętajcie o Ogrodach – Słomińskiego i dalej swoją trasą

520
w kierunku Marysin:
od skrzyżowania al. Solidarności / Żelazna: Żelazna – Al. Jerozolimskie – pl. Zawiszy – Raszyńska – Trasa Łazienkowska – rondo Jazdy Polskiej i dalej swoja trasą
w kierunku Płocka -Szpital:
od ronda Jazdy Polskiej: Trasa Łazienkowska – Krzyckiego – Raszyńska – Towarowa – Okopowa – Leszno i dalej swoją trasą

ETAP 4A

Od ok. godz. 13:00 planowany jest dodatkowo przemarsz pododdziałów i grup rekonstrukcyjnych z pl. Piłsudskiego  ulicami: Królewska – Krakowskie Przedmieście – Nowy Świat – Al. Jerozolimskie do Muzeum Wojska Polskiego.

102
w kierunku Młynów:
od skrzyżowania Tamka / Topiel / Kruczkowskiego: Kruczkowskiego – Rozbrat – Górnośląska – Wisłostrada – Trasa Łazienkowska – Wawelska – Krzyckiego – Raszyńska – pl. Zawiszy – Al. Jerozolimskie – Żelazna – Grzybowska i dalej swoją trasą
w kierunku PKP Olszynka Grochowska:
od skrzyżowania Grzybowska / Żelazna: Żelazna – Al. Jerozolimskie – pl. Zawiszy – Raszyńska – Wawelska – Trasa Łazienkowska – Wisłostrada – Ludna – Kruczkowskiego – Tamka i dalej swoją trasą
w przypadku zamknięcia przejazdu al. Poniatowskiego, ul. Wybrzeże Szczecińskie:
w kierunku Młynów:
od ronda Waszyngtona: Francuska – Zwycięzców – Wał Miedzeszyński – Trasa Łazienkowska – Wawelska – Krzyckiego – Raszyńska – pl. Zawiszy – Al. Jerozolimskie – Żelazna – Grzybowska i dalej swoją trasą
w kierunku PKP Olszynka Grochowska:
od skrzyżowania Grzybowska / Żelazna: Żelazna – Al. Jerozolimskie – pl. Zawiszy – Raszyńska – Wawelska – Trasa Łazienkowska – Wał Miedzeszyński – Zwycięzców – Francuska – rondo Waszyngtona i dalej swoją trasą

105
tylko kursy do BROWARNEJ:
w obu kierunkach:
OS.GÓRCZEWSKA – … – Grzybowska – Żelazna – Prosta – rondo Daszyńskiego – … –  OS.GÓRCZEWSKA
Autobusy znajdujące się w chwili zamknięcia na krańcu BROWARNA wyjadą trasą:
BROWARNA – … – Tamka – Kruczkowskiego – Rozbrat – Górnośląska – Wisłostrada – Trasa Łazienkowska – Krzyckiego – Raszyńska – pl. Zawiszy – Towarowa – rondo Daszyńskiego – … – OS.GÓRCZEWSKA

111
w kierunku Esperanto:
od ronda Waszyngtona: al. Zieleniecka – Targowa – Trasa W-Z – pl. Bankowy – Andersa – Nowolipki – ZAMENHOFA 02
w kierunku Gocław:
ZAMENHOFA 02 – Nowolipki – Zamenhofa – Anielewicza – Andersa – pl. Bankowy – Senatorska – Nowy Przejazd – Trasa W-Z – Targowa – al. Zieleniecka – rondo Waszyngtona i dalej swoją trasą

116, 503, 518
w kierunku Chomiczówka, Konwiktorska, Nowodwory:
od pl. Trzech Krzyży: Książęca – Ludna – Wisłostrada – Grodzka – al. Solidarności – Andersa – Świętojerska – Bonifraterska i dalej swoimi trasami,
w kierunku Wilanów, Natolin Płn., pl. Trzech Krzyży:
od skrzyżowania Miodowa / Senatorska: Senatorska – Nowy Przejazd – al. Solidarności – Nowy Zjazd – Wisłostrada – Ludna – Książęca – pl. Trzech Krzyży i dalej swoimi trasami

178
w obu kierunkach:
PKP URSUS / SKOROSZE – … – Prosta – Żelazna – Al. Jerozolimskie – pl. Zawiszy – Towarowa – rondo Daszyńskiego – Prosta – … – PKP URSUS / SKOROSZE

222
w obu kierunkach:
SPARTAŃSKA – … – Al. Ujazdowskie – pl. Trzech Krzyży (zawrotka wokół placu) – PL.TRZECH KRZYŻY 08  – Al. Ujazdowskie – … – SPARTAŃSKA

Pozostałe linie autobusowe (niewymienione powyżej) kierowane są wg ETAPU 4.

ETAP 5

W godz. 14:00 – 20:00 zamknięte zostanie Krakowskie Przedmieście na odcinku od ul. Świętokrzyskiej do pl. Zamkowego.

Od ok. godz. 14:00 planowane jest przywrócenie dla ruchu ul.: Królewska (od ul. Marszałkowskiej do pl. Piłsudskiego), Wierzbowa, Focha, Moliera, al. Niepodległości, Chałubińskiego i al. Jana Pawła II (od al. Solidarności do ul. Anielewicza).

Od ok. godz. 14:00 rozpocznie się zgromadzenie na pl. Unii Lubelskiej i przemarsz na trasie: pl. Unii Lubelskiej – Marszałkowska – pl. Konstytucji – Piękna – Al. Ujazdowskie – pl. Trzech Krzyży, oraz zgromadzenie na rondzie Dmowskiego i przemarsz na trasie: rondo Dmowskiego – Al. Jerozolimskie – Most Poniatowskiego – Wybrzeże Szczecińskie – Siwca – błonia Stadionu Narodowego. Od ok. godz. 15:00, do czasu zakończenia przemarszu, rozpocznie się zamykanie ciągów poprzecznych do trasy przemarszu (ul. Kruczkowskiego, ul. Solec, Wisłostrada)

Dodatkowo może zostać zamknięta ul. Zamoyskiego, al. Zieleniecka, al. Waszyngtona oraz ul. Sokola i Zamoście.

Od ok. godz. 14:30 planowane jest przywrócenie dla ruchu al. Niepodległości, Chałubińskiego i al. Jana Pawła II (do al. Solidarności).

Nadal (do ok. godz. 16:00) pozostaną zamknięte: al. Jana Pawła II  (od ul. Anielewicza do ul. Dzikiej), ul. Stawki (od ul. Dzikiej do ul. Smoczej) oraz ul. Słomińskiego (od ronda Radosława do ul. Pamiętajcie o Ogrodach).

102
w kierunku Młynów:
od ronda Waszyngtona: al. Zieleniecka – Zamoyskiego – Sokola – Zamoście – most Świętokrzyski – Zajęcza – Dobra – Tamka – Kopernika – Świętokrzyska – Mazowiecka – pl. Małachowskiego – Królewska i dalej swoją trasą
w kierunku PKP Olszynka Grochowska:
od skrzyżowania Królewska / pl. Małachowskiego: pl. Małachowskiego – Kredytowa – Jasna – Świętokrzyska – Kopernika – Tamka – Most Świętokrzyski – Zamoście – Sokola – Targowa – al. Zieleniecka – rondo Waszyngtona i dalej swoją trasą
w przypadku zamknięcia ronda Waszyngtona i al. Zielenieckiej:

w kierunku Młynów:
od skrzyżowania Podskarbińska / Grochowska: Grochowska – Zamoyskiego – Targowa – Kłopotowskiego – Wybrzeże Szczecińskie – most Świętokrzyski – Zajęcza – Dobra – Tamka – Kopernika – Świętokrzyska – Mazowiecka – pl. Małachowskiego – Królewska i dalej swoją trasą
w kierunku PKP Olszynka Grochowska:
od skrzyżowania Królewska / pl. Małachowskiego: pl. Małachowskiego – Kredytowa – Jasna – Świętokrzyska – Kopernika – Tamka – Most Świętokrzyski – Wybrzeże Szczecińskie – Okrzei – Targowa – Zamoyskiego – Grochowska – Podskarbińska i dalej swoją trasą

105
tylko kursy do BROWARNEJ:
w kierunku Os.Górczewska:
od skrzyżowania Świętokrzyska / Nowy Świat: Świętokrzyska – Mazowiecka – pl. Małachowskiego – Królewska i dalej swoją trasą
w kierunku Browarna:
od skrzyżowania Królewska / pl. Małachowskiego: pl. Małachowskiego – Kredytowa – Jasna – Świętokrzyska – Kopernika i dalej swoją trasą

107
w kierunku Esperanto:
od skrzyżowania Wisłostrada / Łazienkowska: Wisłostrada – Trasa Łazienkowska – al. Niepodległości – Chałubińskiego – al. Jana Pawła II – Królewska – Marszałkowska i dalej swoją trasą
w kierunku Kierbedzia:
od skrzyżowania Jasna / Świętokrzyska: Świętokrzyska – al. Jana Pawła II – Chałubińskiego – al. Niepodległości – Trasa Łazienkowska – Wisłostrada i dalej swoją trasą
po przywróceniu przejazdu przez pl. Konstytucji i ul. Pięknej:
w kierunku Esperanto:
od skrzyżowania Piękna / Krucza: Piękna – Koszykowa – Chałubińskiego – al. Jana Pawła II – Królewska – Marszałkowska i dalej swoją trasą
w kierunku Kierbedzia:
od skrzyżowania Jasna / Świętokrzyska: Świętokrzyska – al. Jana Pawła II – Chałubińskiego – al. Niepodległości – Trasa Łazienkowska – Waryńskiego – pl. Konstytucji – Piękna i dalej swoją trasą

108
w czasie wyłączenia ruchu na pl. Trzech Krzyży:
w obu kierunkach:
od ronda Sedlaczka: Łazienkowska – TORWAR

109
OBOWIĄZUJE TRASA PODSTAWOWA
w przypadku zamknięcia przejazdu ul. Emilii Plater:
w obu kierunkach:
OS.GÓRCZEWSKA – … – Prosta – rondo ONZ – al. Jana Pawła II – zawrotka na rondzie Czterdziestolatka – al. Jana Pawła II – DW.CENTRALNY 18 – al. Jana Pawła II – rondo ONZ – … – OS.GÓRCZEWSKA

111
w kierunku Esperanto:
od skrzyżowania Zwycięzców / Saska: Zwycięzców – Wał Miedzeszyński – most Łazienkowski – Trasa Łazienkowska – al. Niepodległości – Chałubińskiego – al. Jana Pawła II – Świętokrzyska – Marszałkowska– pl. Bankowy i dalej swoją trasą
w kierunku Gocław:
od pl. Bankowego: Marszałkowska – Świętokrzyska – al. Jana Pawła II – Chałubińskiego – al. Niepodległości – Trasa Łazienkowska – most Łazienkowski – Wał Miedzeszyński – Zwycięzców i dalej swoją trasą

116, 180, 503
w kierunku Chomiczówka, Konwiktorska:
od skrzyżowania Belwederska / Gagarina / Spacerowa: Spacerowa – Goworka – Waryńskiego – Trasa Łazienkowska – al. Niepodległości – Chałubińskiego – al. Jana Pawła II – Królewska – pl. Piłsudskiego – Moliera – Senatorska – Miodowa i dalej swoimi trasami
w kierunku Wilanów, Natolin Płn.:
od skrzyżowania Miodowa / Senatorska: Senatorska – Wierzbowa – pl. Piłsudskiego – Królewska – al. Jana Pawła II – Chałubińskiego – al. Niepodległości – Trasa Łazienkowska – Waryńskiego – Goworka – Spacerowa – Belwederska (116, 503) / Gagarina (180) i dalej swoimi trasami

117
w kierunku Dw. Centralny:
od skrzyżowania Paryska / Zwycięzców: Zwycięzców – Saska – al. Stanów Zjednoczonych – most Łazienkowski – Trasa Łazienkowska – al. Niepodległości – Chałubińskiego – Al. Jerozolimskie – Emilii Plater – DW. CENTRALNY
w kierunku Gocław:
od skrzyżowania  Al. Jerozolimskie / Emilii Plater: Al. Jerozolimskie – Chałubińskiego – al. Niepodległości – Trasa Łazienkowska – most Łazienkowski – Wał Miedzeszyński – Zwycięzców – Paryska i dalej swoją trasą
w przypadku braku przejazdu ul. Emilii Plater:
w kierunku Dw. Centralny:
od skrzyżowania Paryska / Zwycięzców: Zwycięzców – Saska – al. Stanów Zjednoczonych – most Łazienkowski – Trasa Łazienkowska – al. Niepodległości – Chałubińskiego – al. Jana Pawła II – zawrotka na rondzie ONZ – al. Jana Pawła II – RONDO ONZ 07
w kierunku Gocław:
RONDO ONZ 07 – al. Jana Pawła II – Chałubińskiego – Trasa Łazienkowska – most Łazienkowski – Wał Miedzeszyński – Zwycięzców – Paryska i dalej swoją trasą

118
w czasie zamknięcia ul. Dobrej:
w kierunku Metro Politechnika:
od skrzyżowania Dobra / Zajęcza: Zajęcza – Topiel – Tamka – Wybrzeże Kościuszkowskie – Zajęcza – METRO CENTRUM NAUKI KOPERNIK 04
w kierunku Bródno-Podgrodzie:
METRO CENTRUM NAUKI KOERNIK 04 – Zajęcza – Dobra i dalej swoją trasą

119
OBOWIĄZUJE TRASA PODSTAWOWA

123
w przypadku wyłączenia ruchu na rondzie Waszyngtona i al. Zielenieckiej:
w kierunku Dw. Wschodni (Lubelska):
od skrzyżowania Targowa / al. Zieleniecka / Zamoyskiego: Zamoyskiego – Grochowska – Międzyborska – al. Waszyngtona – Saska i dalej swoja trasą
w kierunku Dw. Wschodni (Kijowska):
od skrzyżowania Saska / al. Waszyngtona: al. Waszyngtona – Grenadierów – Grochowska – ZamoyskiegoTargowa i dalej swoja trasą

125
w przypadku zamknięcia ul. Sokolej:
w kierunku Metro Stadion Narodowy:
od skrzyżowania Zamoyskiego / Targowa: Targowa – Kijowska – DW. WSCHODNI (KIJOWSKA) 10
w kierunku Międzylesie:
DW. WSCHODNI (KIJOWSKA) 10 – Kijowska  – Targowa – Zamoyskiego i dalej swoją trasą

127
w obu kierunkach:
NOWE WŁOCHY – … – rondo Czterdziestolatka – al. Jana Pawła II – Świętokrzyska – Tamka – Dobra – … – MARIENSZTAT

128, 175
w kierunku Pl. Piłsudskiego:
od skrzyżowania Al. Jerozolimskie / al. Jana Pawła II: al. Jana Pawła II – Świętokrzyska – Mazowiecka – pl. Małachowskiego – Królewska – PL.PIŁSUDSKIEGO
w kierunku Szczęśliwice, Lotnisko Chopina:
PL.PIŁSUDSKIEGO – Moliera – Wierzbowa – pl. Piłsudskiego – Królewska – pl. Małachowskiego – Kredytowa – Jasna – Świętokrzyska – Emilii Plater – Al. Jerozolimskie i dalej swoją trasą

131, 501, 519, 525
w kierunku Dw. Centralny:
od ronda Jazdy Polskiej: Trasa Łazienkowska – al. Niepodległości – Chałubińskiego – al. Jana Pawła II – DW.CENTRALNY
w kierunku Sadyba, Wilanów, Stegny, Powsin-Park Kultury, Międzylesie:
od skrzyżowania Emilii Plater / Al. Jerozolimskie: Al. Jerozolimskie – Chałubińskiego – al. Niepodległości – Trasa Łazienkowska – rondo Jazdy Polskiej i dalej swoimi trasami
w przypadku braku przejazdu ul. Emilii Plater:
w kierunku Dw. Centralny:
od ronda Jazdy Polskiej: Trasa Łazienkowska – al. Niepodległości – Chałubińskiego – al. Jana Pawła II – zawrotka na rondzie ONZ – al. Jana Pawła II – RONDO ONZ 07
w kierunku Sadyba, Wilanów, Stegny, Powsin-Park Kultury, Międzylesie:
RONDO ONZ 07 – al. Jana Pawła II – Chałubińskiego – al. Niepodległości – Trasa Łazienkowska – rondo Jazdy Polskiej i dalej swoimi trasami

138
w przypadku wyłączenia ruchu na rondzie Waszyngtona i al. Zielenieckiej:
w kierunku Bokserska:
od skrzyżowania Targowa / Zamoyskiego / al. Zieleniecka: Zamoyskiego – Grochowska –  Międzyborska – al. Waszyngtona – Saska – Zwycięzców i dalej swoją trasą
w kierunku Zajezdnia Utrata:
od skrzyżowania Zwycięzców / Francuska: Zwycięzców – Saska – al. Waszyngtona – Grenadierów – Grochowska – ZamoyskiegoTargowa i dalej swoją trasą

143
OBOWIĄZUJE TRASA PODSTAWOWA

146
w przypadku zamknięcia przejazdu ul. Wybrzeże Szczecińskie:
w kierunku Falenica:
od skrzyżowania Zamoyskiego / al. Zieleniecka: zawrotka na skrzyżowaniu w kierunku al. Zielenieckiej – al. Zieleniecka – rondo Waszyngtona i dalej swoją trasą
w kierunku Dw. Wschodni (Lubelska):
od ronda Waszyngtona: al. Zieleniecka – Zamoyskiego – Lubelska i dalej swoją trasą
w przypadku wyłączenia ruchu na rondzie Waszyngtona i ul. Wybrzeże Szczecińskie:
w kierunku Falenica:
od skrzyżowania Targowa / Zamoyskiego: zawrotka w kierunku ul. Grochowskiej – Zamoyskiego – Grochowska – Międzyborska – al. Waszyngtona – Saska – ZwycięzcówParyska i dalej swoją trasą,
w kierunku Dw. Wschodni (Lubelska):
od skrzyżowania Paryska/ Zwycięzców: Zwycięzców – Saska – al. Waszyngtona – Grenadierów – GrochowskaLubelska i dalej swoją trasą

147
w przypadku zamknięcia przejazdu ul. Wybrzeże Szczecińskie:
w kierunku Stara Miłosna (Ułańska):
od skrzyżowania Zamoyskiego / al. Zieleniecka: zawrotka na skrzyżowaniu w kierunku al. Zielenieckiej – al. Zieleniecka – rondo Waszyngtona i dalej swoją trasą
w kierunku Dw. Wschodni (Lubelska):
od ronda Waszyngtona: al. Zieleniecka – Zamoyskiego – Lubelska i dalej swoją trasą
w przypadku wyłączenia ruchu na rondzie Waszyngtona i ul. Wybrzeże Szczecińskie:
w kierunku Stara Miłosna (Ułańska):
od skrzyżowania Targowa / Zamoyskiego: zawrotka w kierunku ul. Grochowskiej –  Zamoyskiego – Grochowska – Międzyborska – al. Waszyngtona – Saska i dalej swoją trasą,
w kierunku Dw. Wschodni (Lubelska):
od skrzyżowania Saska / Zwycięzców: Saska – al. Waszyngtona – Grenadierów – Grochowska Lubelska i dalej swoją trasą

151
w czasie zamknięcia pl. Konstytucji:
w kierunku Nowowiejska:
OBOWIĄZUJE TRASA PODSTAWOWA
w kierunku Rechniewskiego:
od skrzyżowania al. Niepodległości / Koszykowa/ Chałubińskiego: Chałubińskiego – zawrotka na rondzie Czterdziestolatka – Chałubińskiego – al. Niepodległości – Trasa Łazienkowska – rondo Jazdy Polskiej i  dalej swoją trasą
po przywróceniu ruchu na pl. Konstytucji:
OBOWIĄZUJE TRASA PODSTAWOWA

157
w obu kierunkach:
od skrzyżowania Smocza / Anielewicza: Anielewicza – Andersa – Mickiewicza i dalej swoją trasą
po przywróceniu dla ruchu ul. Stawki:
OBOWIĄZUJE TRASA PODSTAWOWA

158, 521
w kierunku CH Reduta:
od ronda Waszyngtona: Francuska – Zwycięzców – Wał Miedzeszyński – Trasa Łazienkowska – al. Niepodległości – Chałubińskiego – rondo Czterdziestolatka i dalej swoimi trasami
w kierunku Witolin:
od pl. Zawiszy: od ronda Czterdziestolatka: Chałubińskiego – al. Niepodległości – Trasa Łazienkowska – Wał Miedzeszyński – Zwycięzców – Francuska – rondo Waszyngtona i dalej swoimi trasami
w przypadku wyłączenia ruchu na rondzie Waszyngtona:
w kierunku CH Reduta, Szczęśliwice:
od skrzyżowania al. Waszyngtona / Saska: Saska – Zwycięzców – Wał Miedzeszyński – Trasa Łazienkowska – al. Niepodległości – Chałubińskiego – rondo Czterdziestolatka i dalej swoimi trasami
w kierunku Witolin, Falenica:
od ronda Czterdziestolatka: Chałubińskiego – al. Niepodległości – Trasa Łazienkowska – Wał Miedzeszyński – Zwycięzców – Saska – al. Waszyngtona i dalej swoimi trasami

159
w czasie zamknięcia ul. Pięknej i pl. Konstytucji:
w kierunku CH Blue City:
od skrzyżowania Wisłostrada / Łazienkowska: Wisłostrada – Trasa Łazienkowska – Chałubińskiego – Al. Jerozolimskie – pl. Zawiszy i dalej swoją trasą
w kierunku EC Siekierki:
od skrzyżowania Koszykowa / al. Niepodległości: al. Niepodległości – Trasa Łazienkowska – Wisłostrada i dalej swoją trasą
po przywróceniu przejazdu przez pl. Konstytucji i ul. Pięknej:
OBOWIĄZUJE TRASA PODSTAWOWA

160
OBOWIĄZUJE TRASA PODSTAWOWA
w przypadku braku możliwości przejazdu ul. Emilii Plater:
w obu kierunkach:
GRODZISK – … – rondo ONZ – al. Jana Pawła II – zawrotka na rondzie Czterdziestolatka – al. Jana Pawła II – DW.CENTRALNY 18 – al. Jana Pawła II – rondo ONZ – … – GRODZISK

162
w czasie zamknięcia przejazdu ul. Wybrzeże Szczecińskie:
w kierunku EC Siekierki:
od skrzyżowania Targowa / Kłopotowskiego: Targowa – Zamoyskiego – al. Zieleniecka – rondo Waszyngtona – Francuska – Zwycięzców – Wał Miedzeszyński – Trasa Łazienkowska – Wisłostrada i dalej swoją trasą
w kierunku Pl. Hallera:
od skrzyżowania Wisłostrada / Szwoleżerów: Wisłostrada – most Łazienkowski – Wał Miedzeszyński – Zwycięzców – Francuska – rondo Waszyngtona – al. Zieleniecka – Zamoyskiego – Targowa i dalej swoją trasą
w przypadku wyłączenia ruchu na rondzie Waszyngtona i ul. Wybrzeże Szczecińskie:
w kierunku EC Siekierki:
od skrzyżowania Targowa / Kłopotowskiego: Targowa – Zamoyskiego – Grochowska –  Międzyborska – al. Waszyngtona – Saska – Zwycięzców – Wał Miedzeszyński – Trasa Łazienkowska – Wisłostrada i dalej swoją trasą
w kierunku Pl. Hallera:
od skrzyżowania Wisłostrada / Szwoleżerów: Wisłostrada – most Łazienkowski – Wał Miedzeszyński – Zwycięzców – Saska – al. Waszyngtona – Grenadierów – Grochowska – Zamoyskiego – Targowa i dalej swoją trasą

166
w czasie wyłączenia ruchu na pl. Trzech Krzyży i ul. Wybrzeże Szczecińskie:
w kierunku Os.Kabaty:
od ronda Waszyngtona: Francuska – Zwycięzców – Wał Miedzeszyński – Trasa Łazienkowska – Al. Ujazdowskie i dalej swoją trasą
w kierunku Pl. Hallera:
od skrzyżowania Belwederska / Spacerowa / Gagarina: Gagarina –  Wisłostrada – most Łazienkowski – Wał Miedzeszyński – Zwycięzców – Francuska – rondo Waszyngtona i dalej swoją trasą
w przypadku wyłączenia ruchu na pl. Trzech Krzyży, rondzie Waszyngtona i ul. Wybrzeże Szczecińskie:
w kierunku Os. Kabaty:
od skrzyżowania Targowa / al. Zieleniecka / Zamoyskiego: Zamoyskiego – Grochowska – Międzyborska – al. Waszyngtona – Saska – Zwycięzców – Wał Miedzeszyński – Trasa Łazienkowska – Al. Ujazdowskie i dalej swoją trasą,
w kierunku pl. Hallera:
od skrzyżowania Belwederska / Spacerowa / Gagarina: Gagarina –  Wisłostrada – Trasa Łazienkowska – Wał Miedzeszyński – Zwycięzców – Saska – al. Waszyngtona – Grenadierów – Grochowska – Zamoyskiego – Targowa i dalej swoją trasą

167
OBOWIĄZUJE TRASA PODSTAWOWA

171
w kierunku Torwar:
od ronda ONZ: al. Jana Pawła II – Chałubińskiego – al. Niepodległości – Trasa Łazienkowska – Wisłostrada – Łazienkowska – TORWAR
w kierunku Chomiczówka:
TORWAR – Łazienkowska – Wisłostrada – Trasa Łazienkowska – al. Niepodległości – Chałubińskiego – al. Jana Pawła II – rondo ONZ i dalej swoja trasą

174
po przywróceniu ruchu w al. Niepodległości:
OBOWIĄZUJE TRASA PODSTAWOWA

178
w kierunku Konwiktorska:
od skrzyżowania Świętokrzyska / Mazowiecka: Mazowiecka – pl. Małachowskiego – Królewska – pl. Piłsudskiego – Moliera – Senatorska – Miodowa i dalej swoją trasą
w kierunku PKP Ursus:
od skrzyżowania Miodowa / Senatorska: Senatorska – Wierzbowa – pl. Piłsudskiego – Królewska – pl. Małachowskiego – Kredytowa – Jasna – Świętokrzyska i dalej swoją trasą

185
w przypadku wyłączenia ruchu na Wisłostradzie:
w kierunku Gwiaździsta:
od skrzyżowania Wisłostrada / Trasa Łazienkowska: Trasa Łazienkowska – Al. Niepodległości – Chałubińskiego – al. Jana Pawła II – Grzybowska – Królewska – Marszałkowska – pl. Bankowy – Andersa – Mickiewicza – pl. Wilsona i dalej swoją trasą,
w kierunku Ursynów Zach.:
od pl. Wilsona: Mickiewicza – Andersa – pl. Bankowy – Marszałkowska – Świętokrzyska – al. Jana Pawła II – Chałubińskiego – al. Niepodległości – Trasa Łazienkowska – Wisłostrada  i dalej swoją trasą

190
OBOWIĄZUJE TRASA PODSTAWOWA

200
po przywróceniu ruchu w al. Niepodległości:
OBOWIĄZUJE TRASA PODSTAWOWA
w przypadku zamknięcia przejazdu ul. Emilii Plater:
w kierunku Dw. Centralny:
od ronda Czterdziestolatka: al. Jana Pawła II – zawrotka na rondzie ONZ – al. Jana Pawła II – RONDO ONZ 07
w kierunku Konstancin Jeziorna (Pańska):
RONDO ONZ 07 – al. Jana Pawła II – rondo Czterdziestolatka i dalej swoją trasą

202
w przypadku zamknięcia ul. Sokolej:
w kierunku Metro Stadion Narodowy:
od skrzyżowania Zamoyskiego / Targowa: Targowa – Kijowska – DW. WSCHODNI (KIJOWSKA) 13
w kierunku Gocławek Wschodni:
DW. WSCHODNI (KIJOWSKA) 13 – Kijowska – Targowa – Zamoyskiego i dalej swoją trasą

222
w kierunku Bielańska:
od skrzyżowania Puławska / Goworka: Puławska – Waryńskiego – Trasa Łazienkowska – al. Niepodległości – Chałubińskiego – al. Jana Pawła II – Świętokrzyska – Mazowiecka – pl. Małachowskiego – Królewska – pl. Piłsudskiego – Moliera – Senatorska i dalej swoją trasą
w kierunku Spartańska:
od skrzyżowania Bielańska / Senatorska / Wierzbowa:
Wierzbowa – pl. Piłsudskiego – Królewska – al. Jana Pawła II – Chałubińskiego – al. Niepodległości – Trasa Łazienkowska – Waryńskiego – Puławska i dalej swoją trasą

409
po przywróceniu ruchu na ul. Słomińskiego:
OBOWIĄZUJE TRASA PODSTAWOWA

500
po przywróceniu ruchu na ul. Słomińskiego i al. Jana Pawła II:
OBOWIĄZUJE TRASA PODSTAWOWA

502, 514
w czasie zamknięcia pl. Konstytucji:
w obu kierunkach:
STARA MIŁOSNA / WOLA GRZYBOWSKA – … – rondo Jazdy Polskiej – al. Armii Ludowej – Wawelska – zawrotka przy Pomniku Lotnika – POMNIK LOTNIKA 03 – Wawelska – al. Armii Ludowej – rondo Jazdy Polskiej – … – STARA MIŁOSNA / WOLA GRZYBOWSKA
po przywróceniu przejazdu przez pl. Konstytucji:
OBOWIĄZUJE TRASA PODSTAWOWA

504
OBOWIĄZUJE TRASA PODSTAWOWA
w przypadku braku możliwości przejazdu ul. Emilii Plater:
w obu kierunkach:
OS.KABATY – … – Al. Jerozolimskie – zawrotka na rondzie Czterdziestolatka – Al. Jerozolimskie – DW. CENTRALNY 06 – Al. Jerozolimskie – … – OS.KABATY

507
w kierunku Dw. Centralny:
od skrzyżowania Saska / Zwycięzców: Zwycięzców – Wał Miedzeszyński – Trasa Łazienkowska – al. Niepodległości – Chałubińskiego – Al. Jerozolimskie – Emilii Plater – DW. CENTRALNY
w kierunku Gocław:
od skrzyżowania  Al. Jerozolimskie/ Emilii Plater: Al. Jerozolimskie – Chałubińskiego – al. Niepodległości – Trasa Łazienkowska – Wał Miedzeszyński – Zwycięzców – Saska i dalej swoją trasą
w przypadku braku przejazdu ul. Emilii Plater:
w kierunku Dw. Centralny:
od skrzyżowania Saska / Zwycięzców: Zwycięzców – Wał Miedzeszyński – Trasa Łazienkowska – al. Niepodległości – Chałubińskiego – al. Jana Pawła II – zawrotka na rondzie ONZ – al. Jana Pawła II – RONDO ONZ 07
w kierunku Gocław:
RONDO ONZ 07 – al. Jana Pawła II – Chałubińskiego – al. Niepodległości – Trasa Łazienkowska – Wał Miedzeszyński – Zwycięzców – Saska i dalej swoją trasą

509
w przypadku wyłączenia ruchu na rondzie Waszyngtona i al. Zielenieckiej:
w kierunku Gocław:
od skrzyżowania Targowa / Zamoyskiego / al. Zieleniecka: Zamoyskiego – Grochowska – Międzyborska – al. Waszyngtona – Saska i dalej swoją trasą,
w kierunku Nowodwory:
od skrzyżowania Saska / al. Waszyngtona: al. Waszyngtona – Grenadierów – Grochowska – ZamoyskiegoTargowa i dalej swoją trasą

517
w obu kierunkach:
URSUS-NIEDŹWIADEK – … – Al. Jerozolimskie – al. Jana Pawła II – Świętokrzyska – Emilii Plater – EMILII PLATER 03 – Emilii Plater – Al. Jerozolimskie – … – URSUS-NIEDŹWIADEK
w przypadku braku możliwości przejazdu ul. Emilii Plater:
w obu kierunkach:
URSUS-NIEDŹWIADEK – … – Al. Jerozolimskie – zawrotka na rondzie Czterdziestolatka – Al. Jerozolimskie – DW. CENTRALNY 06 – Al. Jerozolimskie – … – URSUS-NIEDŹWIADEK

518
w kierunku Chomiczówka, Konwiktorska:
PL.GRZYBOWSKI 01 – Królewska – pl. Piłsudskiego – Moliera – Senatorska – Miodowa i dalej swoją trasą,
w kierunku Pl. Trzech Krzyży:
od skrzyżowania Miodowa / Senatorska: Senatorska – Wierzbowa – pl. Piłsudskiego – Królewska – Marszałkowska – Świętokrzyska – Emilii Plater – Twarda – PL.GRZYBOWSKI 01

520
w kierunku Marysin:
od skrzyżowania Marszałkowska / Świętokrzyska: Świętokrzyska – al. Jana Pawła II – Chałubińskiego – al. Niepodległości – Trasa Łazienkowska – rondo Jazdy Polskiej i dalej swoją trasą
w kierunku Płocka -Szpital:
od ronda Jazdy Polskiej: Trasa Łazienkowska – al. Niepodległości – Chałubińskiego – al. Jana Pawła II – Świętokrzyska – Marszałkowska i dalej swoją trasą

522
w kierunku Dw. Centralny:
od ronda Jazdy Polskiej: Trasa Łazienkowska – al. Niepodległości  – Chałubińskiego – al. Jana Pawła II – DW.CENTRALNY,
w kierunku Branickiego:
od skrzyżowania Emilii Plater/ Al. Jerozolimskie: Al. Jerozolimskie – Chałubińskiego – al. Niepodległości – Trasa Łazienkowska – Waryńskiego i dalej swoją trasą
kursy wariantowe linii 522:
w kierunku krańca Dw. Centralny:
BRANICKIEGO – … – rondo Jazdy Polskiej – Trasa Łazienkowska – al. Niepodległości – Chałubińskiego – Al. Jerozolimskie Emilii Plater – DW. CENTRALNY 12
w kierunku krańca Branickiego:
DW. CENTRALNY 11 – Emilii Plater – Al. Jerozolimskie – Chałubińskiego – al. Niepodległości – al. Armii Ludowej – Waryńskiego – … – BRANICKIEGO
w przypadku braku przejazdu ul. Emilii Plater – wszystkie brygady:
w kierunku Dw. Centralny:
od ronda Jazdy Polskiej: Trasa Łazienkowska – al. Niepodległości – Chałubińskiego – al. Jana Pawła II – zawrotka na rondzie ONZ – al. Jana Pawła II – RONDO ONZ 07
w kierunku Sadyba, Wilanów, Stegny, Powsin-Park Kultury, Międzylesie:
RONDO ONZ 07 – al. Jana Pawła II – Chałubińskiego – al. Niepodległości – Trasa Łazienkowska – rondo Jazdy Polskiej i dalej swoją trasą

TRAMWAJE

ETAP A (CAŁODZIENNY)

W dniu 11.11.2019 r. wprowadzone zostaną niżej podane zmiany w funkcjonowaniu komunikacji tramwajowej:

13
ZAWIESZENIE KURSOWANIA LINII

14
ZAWIESZENIE KURSOWANIA LINII

17
ZAWIESZENIE KURSÓW SKRÓCONYCH METRO MARYMONT – PKP SŁUŻEWIEC

22
ZAWIESZENIE KURSOWANIA LINII

25
ZAWIESZENIE KURSOWANIA LINII

28
trasa wydłużona:
PL. NARUTOWICZA – …  – Kijowska – al. Tysiąclecia – Kawęczyńska – KAWĘCZYŃSKA-BAZYLIKA

31
ZAWIESZENIE KURSOWANIA LINII

ETAP B

Od ok. godz. 6:00 zostanie wyłączony ruchu tramwajowy w ciągu al. Jana Pawła II na odcinku od ronda „Radosława” do al. Solidarności oraz w ciągu ul. Stawki.

Od ok. godz. 6:30 zostanie wyłączony ruch tramwajowy w ciągu Al. Jerozolimskich i Mostu Poniatowskiego od Emilii Plater do ronda Waszyngtona oraz na ul. Marszałkowskiej od pl. Zbawiciela do ul. Stawki.

4
ŻERAŃ WSCH. – … – Most Śląsko-Dąbrowski – al. Solidarności – al. Jana Pawła II – Chałubińskiego – al. Niepodległości – Nowowiejska – pl. Zbawiciela – Marszałkowska – … – WYŚCIGI

7
P+R AL. KRAKOWSKA – Grójecka – pl. Zawiszy – Towarowa – Okopowa – al. Solidarności – Trasa W-Z – Targowa – Kijowska – … – KAWĘCZYŃSKA-BAZYLIKA

9
po stronie Okęcia:
P+R AL. KRAKOWSKA – … – Al. Jerozolimskie – PL.STARYNKIEWICZA
po stronie Pragi:
GOCŁAWEK – … – rondo Waszyngtona – al. Zieleniecka – Targowa – Ratuszowa – Jagiellońska – RATUSZOWA-ZOO

15
po stronie Żoliborza:
MARYMONT-POTOK – … – Mickiewicza – Andersa – Międzyparkowa – Słomińskiego – Most Gdański – Starzyńskiego – rondo Starzyńskiego – Jagiellońska – ŻERAŃ FSO
po stronie Okęcia:
P+R AL. KRAKOWSKA – … – Grójecka – PL. NARUTOWICZA 14

17
PKP SŁUŻEWIEC – … –  al. Jana Pawła II – al. Solidarności – Okopowa – al. Jana Pawła II  – … – TARCHOMIN KOŚCIELNY

18
po stronie Służewca:
ZAWIESZENIE KURSOWANIA
po stronie Żerania:
ŻERAŃ FSO – … – Słomińskiego – Międzyparkowa – Andersa – Mickiewicza – MARYMONT-POTOK

24
po stronie Bemowa:
NOWE BEMOWO – … – Al. Jerozolimskie – PL.STARYNKIEWICZA
po stronie Pragi:
GOCŁAWEK – … – rondo Waszyngtona – al. Zieleniecka – Targowa – Ratuszowa – Jagiellońska – RATUSZOWA-ZOO

33
KIELECKA – … –  al. Jana Pawła II – al. Solidarności  – Okopowa – al. Jana Pawła II  – … – METRO MŁOCINY
częstotliwość kursowania co ok. 20 minut

35
po stronie Mokotowa:
WYŚCIGI – … – pl. Zbawiciela – Nowowiejska – Krzyckiego – Filtrowa – PL.NARUTOWICZA 10
częstotliwość kursowania co ok. 20 min.
po stronie Bemowa:
NOWE BEMOWO – … – rondo „Radosława” – Słomińskiego – Most Gdański – Starzyńskiego – rondo Starzyńskiego – Jagiellońska – RATUSZOWA-ZOO

Z
uruchomienie linii na trasie:
METRO WILANOWSKA – Puławska – Woronicza – Wołoska – Marynarska – PKP SŁUŻEWIEC
częstotliwość kursowania co ok. 20 minut

ETAP C

Od ok. godz. 10:30 w związku „Biegiem Niepodległości” zamknięte zostaną dla ruchu tramwajowego ulice: al. Jana Pawła II (od al. Solidarności), Chałubińskiego i al. Niepodległości (do ul. Rakowieckiej). Dodatkowo wyłączony zostanie ruch tramwajów na ciągu al. Solidarności – Most Śląsko-Dąbrowskiego od Kercelaka do Dw. Wileńskiego.

4
po stronie Mokotowa:
ZAWIESZENIE KURSOWANIA
po stronie Pragi:
ŻERAŃ WSCH. – … – Targowa – Kijowska – DW.WSCHODNI (KIJOWSKA)

7
po stronie Okęcia:
P+R AL. KRAKOWSKA – … – Al. Jerozolimskie – PL.NARUTOWICZA 14
po stronie Pragi:
KAWĘCZYŃSKA-BAZYLIKA – … – Targowa – al. Zieleniecka – rondo Waszyngtona – al. Waszyngtona – WIATRACZNA 11

9
po stronie Okęcia:
P+R AL. KRAKOWSKA – … – Al. Jerozolimskie – PL.STARYNKIEWICZA
po stronie Pragi:
GOCŁAWEK – … – rondo Waszyngtona – al. Zieleniecka – Targowa – Ratuszowa – Jagiellońska – RATUSZOWA-ZOO

10
po stronie Mokotowa:
ZAWIESZENIE KURSOWANIA
po stronie Woli:
METRO MŁOCINY – … – al. Solidarności – Towarowa – pl. Zawiszy – Al. Jerozolimskie – PL.STARYNKIEWICZA

15
po stronie Żoliborza:
MARYMONT-POTOK – … – Mickiewicza – Andersa – Międzyparkowa – Słomińskiego – Most Gdański – Starzyńskiego – rondo Starzyńskiego – Jagiellońska – ŻERAŃ FSO
po stronie Okęcia:
P+R AL. KRAKOWSKA – … – Grójecka – PL. NARUTOWICZA 14

17
po stronie Służewca:
ZAWIESZENIE KURSOWANIA
po stronie Śródmieścia:
TARCHOMIN KOŚCIELNY – … – rondo „Radosława” – Okopowa – Towarowa – Grójecka – PL. NARUTOWICZA 11

18
po stronie Służewca:
ZAWIESZENIE KURSOWANIA
po stronie Żerania:
ŻERAŃ FSO – … – Słomińskiego – Międzyparkowa – Andersa – Mickiewicza – MARYMONT-POTOK

20
ŻERAŃ FSO – … – rondo Starzyńskiego – Starzyńskiego – most Gdański – Słomińskiego – Okopowa – al. Solidarności – … – BOERNEROWO

23
CZYNSZOWA – … – 11 Listopada – Targowa – Ratuszowa – Jagiellońska – Słomińskiego – most Gdański – Okopowa – al. Solidarności – … –  NOWE BEMOWO

24
po stronie Bemowa:
NOWE BEMOWO – … – Al. Jerozolimskie – PL.STARYNKIEWICZA
po stronie Pragi:
GOCŁAWEK – … – rondo Waszyngtona – al. Zieleniecka – Targowa – Ratuszowa – Jagiellońska – RATUSZOWA-ZOO

26
po stronie Woli:
KOŁO – … – al. Solidarności – Towarowa – Grójecka – PL.NARUTOWICZA 11
po stronie Pragi:
WIATRACZNA – Grochowska – Zamoyskiego – Targowa – 11 Listopada – Stalowa – CZYNSZOWA

33
po stronie Mokotowa:
ZAWIESZENIE KURSOWANIA
– tramwaje przejadą do krańca METRO MŁOCINY trasą:
KIELECKA – Rakowiecka – al. Niepodległości – Nowowiejska – Krzywickiego – Filtrowa – pl. Narutowicza – Grójecka – pl. Zawiszy – Towarowa – Okopowa – rondo „Radosława” – … – METRO MŁOCINY, a następnie kursują na trasie METRO MŁOCINY – PL. STARYNKIEWICZA
po stronie Bielan:
METRO MŁOCINY – … – rondo „Radosława” – Okopowa – Towarowa – pl. Zawiszy – Al. Jerozolimskie – PL.STARYNKIEWICZA

35
po stronie Mokotowa:
ZAWIESZENIE KURSOWANIA
po stronie Bemowa:
NOWE BEMOWO – … – rondo „Radosława” – Słomińskiego – Most Gdański – Starzyńskiego – rondo Starzyńskiego – Jagiellońska – RATUSZOWA-ZOO

Z
trasa wydłużona:
WYŚCIGI – Puławska – Woronicza – Wołoska – Marynarska – PKP SŁUŻEWIEC

częstotliwość kursowania co ok. 7,5 minuty

ETAP D

Ok. godz. 14:30 przywrócone dla ruchu zostaną: al. Niepodległości, ul. Chałubińskiego oraz al. Jana Pawła II do skrzyżowania z al. Solidarności oraz al. Solidarności i Most Śląsko-Dąbrowski od ul. Okopowej do Dw. Wileńskiego.

Nadal zamknięte pozostają: al. Jana Pawła II od al. Solidarności do ronda „Radosława”, ciąg ul. Marszałkowskiej, Puławskiej, Al. Jerozolimskie i most Poniatowskiego od pl. Starynkiewicza do ronda Waszyngtona.

4
po stronie Mokotowa:
ZAWIESZENIE KURSOWANIA
po stronie Pragi:
ŻERAŃ WSCH. – … – Targowa – Kijowska – DW.WSCHODNI (KIJOWSKA)

7
P+R AL. KRAKOWSKA – Grójecka – pl. Zawiszy – Towarowa – Okopowa – al. Solidarności – Trasa W-Z – Targowa – Kijowska – … – KAWĘCZYŃSKA-BAZYLIKA

9
po stronie Okęcia:
P+R AL. KRAKOWSKA – … – Al. Jerozolimskie – PL.STARYNKIEWICZA
po stronie Pragi:
GOCŁAWEK – … – rondo Waszyngtona – al. Zieleniecka – Targowa – Ratuszowa – Jagiellońska – RATUSZOWA-ZOO

10
METRO MŁOCINY – … – al. Solidarności – al. Jana Pawła II – Chałubińskiego – al. Niepodległości – Rakowiecka – Wołoska – Woronicza – Puławska – WYŚCIGI

15
po stronie Żoliborza:
MARYMONT-POTOK – … – Mickiewicza – Andersa – Międzyparkowa – Słomińskiego – Most Gdański – Starzyńskiego – rondo Starzyńskiego – Jagiellońska – ŻERAŃ FSO
po stronie Okęcia:
P+R AL. KRAKOWSKA – … – Grójecka – PL. NARUTOWICZA 14

17
PKP SŁUŻEWIEC – … –  al. Jana Pawła II – al. Solidarności – Okopowa – al. Jana Pawła II  – … – TARCHOMIN KOŚCIELNY

18
po stronie Służewca:
ZAWIESZENIE KURSOWANIA
po stronie Żerania:
ŻERAŃ FSO – … – Słomińskiego – Międzyparkowa – Andersa – Mickiewicza – MARYMONT-POTOK

20
OBOWIĄZUJE TRASA PODSTAWOWA

23
OBOWIĄZUJE TRASA PODSTAWOWA

24
po stronie Bemowa:
NOWE BEMOWO – … – Al. Jerozolimskie – PL.STARYNKIEWICZA
po stronie Pragi:
GOCŁAWEK – … – rondo Waszyngtona – al. Zieleniecka – Targowa – Ratuszowa – Jagiellońska – RATUSZOWA-ZOO

26
OBOWIĄZUJE TRASA PODSTAWOWA

33
KIELECKA – … –  al. Jana Pawła II – al. Solidarności – Okopowa – al. Jana Pawła II – … – METRO MŁOCINY

35
po stronie Mokotowa:
ZAWIESZENIE KURSOWANIA
po stronie Bemowa:
NOWE BEMOWO – … – rondo „Radosława” – Słomińskiego – Most Gdański – Starzyńskiego – rondo Starzyńskiego – Jagiellońska – RATUSZOWA-ZOO

Z
WYŚCIGI – Puławska – Woronicza – Wołoska – Marynarska – PKP SŁUŻEWIEC
częstotliwość kursowania co ok. 7,5 minuty

ETAP E

Ok. godz. 16:00 przywrócone dla ruchu zostaną al. Jana Pawła II na odcinku od ronda „Radosława” do al. Solidarności, ul. Stawki oraz przejazd przez pl. Zbawiciela.

Nadal zamknięte pozostają: ul. Marszałkowska od pl. Zbawiciela do ul. Stawki, Al. Jerozolimskie i most Poniatowskiego od pl. Starynkiewicza do ronda Waszyngtona.

Możliwe jest także wyłączenie ruchu tramwajowego na al. Zielenieckiej, rondzie Waszyngtona i al. Waszyngtona.

4
ŻERAŃ WSCH. – … – Most Śląsko-Dąbrowski – al. Solidarności – al. Jana Pawła II – Chałubińskiego – al. Niepodległości – Nowowiejska – pl. Zbawiciela – Marszałkowska – … – WYŚCIGI

7
P+R AL. KRAKOWSKA – Grójecka – pl. Zawiszy – Towarowa – Okopowa – al. Solidarności – Trasa W-Z – Targowa – Kijowska – … – KAWĘCZYŃSKA-BAZYLIKA

9
po stronie Okęcia:
P+R AL. KRAKOWSKA – … – Al. Jerozolimskie – PL.STARYNKIEWICZA
po stronie Pragi:
GOCŁAWEK – … – rondo Waszyngtona – al. Zieleniecka – Targowa – Ratuszowa – Jagiellońska – RATUSZOWA-ZOO
w przypadku wyłączenia ruchu na al. Zielenieckiej i rondzie Waszyngtona:
GOCŁAWEK – Grochowska – Zamoyskiego – Targowa – Ratuszowa – Jagiellońska – RATUSZOWA-ZOO

10
OBOWIĄZUJE TRASA PODSTAWOWA

15
MARYMONT-POTOK – … – Mickiewicza – Andersa – Stawki – al. Jana Pawła II – Chałubińskiego – al. Niepodległości – Nowowiejska – … – P+R AL.KRAKOWSKA

17
OBOWIĄZUJE TRASA PODSTAWOWA

18
po stronie Służewca:
ZAWIESZENIE KURSOWANIA
po stronie Żerania:
ŻERAŃ FSO – … – Słomińskiego – Międzyparkowa – Andersa – Mickiewicza – MARYMONT-POTOK

24
po stronie Bemowa:
NOWE BEMOWO – … – Al. Jerozolimskie – PL.STARYNKIEWICZA
po stronie Pragi:
GOCŁAWEK – … – rondo Waszyngtona – al. Zieleniecka – Targowa – Ratuszowa – Jagiellońska – RATUSZOWA-ZOO
w przypadku wyłączenia ruchu na al. Zielenieckiej i rondzie Waszyngtona:
GOCŁAWEK – Grochowska – Zamoyskiego – Targowa – Ratuszowa – Jagiellońska – RATUSZOWA-ZOO

33
OBOWIĄZUJE TRASA PODSTAWOWA

35
po stronie Mokotowa:
ZAWIESZENIE KURSOWANIA
po stronie Bemowa:
NOWE BEMOWO – … – rondo „Radosława” – Słomińskiego – Most Gdański – Starzyńskiego – rondo Starzyńskiego – Jagiellońska – RATUSZOWA-ZOO

Z
WYŚCIGI – Puławska – Woronicza – Wołoska – Marynarska – PKP SŁUŻEWIEC
częstotliwość kursowania co ok. 15 minut

ETAP F

Przywrócona dla ruchu zostanie ul. Marszałkowska od pl. Zbawiciela do ul. Stawki.

Nadal zamknięte pozostają Al. Jerozolimskie i most Poniatowskiego od pl. Starynkiewicza do ronda Waszyngtona. Możliwe jest także wyłączenie ruchu tramwajowego na al. Zielenieckiej, rondzie Waszyngtona i al. Waszyngtona.

4
OBOWIĄZUJE TRASA PODSTAWOWA

7
P+R AL. KRAKOWSKA – Grójecka – pl. Zawiszy – Towarowa – Okopowa – al. Solidarności – Trasa W-Z – Targowa – Kijowska – … – KAWĘCZYŃSKA-BAZYLIKA

9
po stronie Okęcia:
P+R AL. KRAKOWSKA – … – Al. Jerozolimskie – PL.STARYNKIEWICZA
po stronie Pragi:
GOCŁAWEK – … – rondo Waszyngtona – al. Zieleniecka – Targowa – Ratuszowa – Jagiellońska – RATUSZOWA-ZOO
w przypadku wyłączenia ruchu na al. Zielenieckiej i rondzie Waszyngtona:
po stronie Pragi:
GOCŁAWEK – Grochowska – Zamoyskiego – Targowa – Ratuszowa – Jagiellońska – RATUSZOWA-ZOO

15
OBOWIĄZUJE TRASA PODSTAWOWA

18
OBOWIĄZUJE TRASA PODSTAWOWA

24
po stronie Bemowa:
NOWE BEMOWO – … – Al. Jerozolimskie – PL.STARYNKIEWICZA
po stronie Pragi:
GOCŁAWEK – … – rondo Waszyngtona – al. Zieleniecka – Targowa – Ratuszowa – Jagiellońska – RATUSZOWA-ZOO
w przypadku wyłączenia ruchu na al. Zielenieckiej i rondzie Waszyngtona:
GOCŁAWEK – Grochowska – Zamoyskiego – Targowa – Ratuszowa – Jagiellońska – RATUSZOWA-ZOO

35
OBOWIĄZUJE TRASA PODSTAWOWA

Z
ZAKOŃCZENIE KURSOWANIA LINII

INNE UROCZYTOSĆI Z OKAZJI ŚWIĘTA NIEPODLEGŁOŚCI

1)    w ramowych godz. 12:00 – 12:30 w związku z planowanym w Konstancinie-Jeziornie Biegiem Niepodległości, którego trasa wytyczona została ulicami: Kolejową, Piaseczyńską, Warszawską, Piłsudskiego i Sienkiewicza, mogą wystąpić krótkotrwałe utrudnienia w ruchu drogowym (dot. linii 200, 251, 710, 724, 742, L14, L15, L16 i L21).

2)    w ramowych godz. 13:00-13:30 w związku z planowanym przemarszem w dzielnicy Wesoła nieprzejezdna będzie ul. Brata Alberta. W związku z powyższym autobusy linii 183 zostaną skierowane na trasę objazdową:
WIATRACZNA – … – Grzybowa – Wspólna – Niemcewicza – zawrotka na rondzie na skrzyżowaniu Niemcewicza / 1 Praskiego Pułku WP – Niemcewicza – Wspólna – Grzybowa – … – WIATRACZNA

3)    w ramowych godz. 7:30 – 18:30, w związku z organizacją Biegu Niepodległości w Górze Kalwarii, zamknięta dla ruchu kołowego zostanie ul. Piłsudskiego, ul. ks. Sajny oraz ul. 3 Maja na odcinku od ul. ks. Sajny do ul. Dominikańskiej. Wobec powyższego autobusy zostaną skierowane na poniższe trasy objazdowe:
742, L21, L25
w kierunku Góra Kalwaria Rynek:
od skrzyżowania Pijarska / Piłsudskiego: Pijarska – 3 Maja – RYNEK 52
w kierunku Os. Kabaty, Klarysew, Piaseczno Urząd Miasta:
RYNEK 52 – 3 Maja – Dominikańska – Pijarska (742, L21) / Kalwaryjska (L25) i dalej swoją trasą
Zawiesza się funkcjonowanie przystanków RYNEK 01 i 02.  W zastępstwie uruchamia się przystanek RYNEK 52, zlokalizowany na ul. 3 Maja, za skrzyżowaniem z DK 79 (po stronie skweru przy ul. Dominikańskiej).

4)    w ramowych godz. 13:00 – 15:00 w związku z planowanym uroczystościami w Legionowie na trasy objazdowe zostaną skierowane niżej podane linie autobusowe:

L10, L34
w kierunku PKP Legionowo:
KOMORNICA-SZKOŁA / OLSZEWNICA STARA – … – Sobieskiego – Krasińskiego – Sowińskiego – Mickiewicza – Jagiellońska – Słowackiego – Kościuszki – PKP LEGIONOWO,
w kierunku Komornica-Szkoła, Olszewnica Stara:
PKP LEGIONOWO – Kościuszki – Piłsudskiego – Jagiellońska – Mickiewicza – Sowińskiego – Krasińskiego – Sobieskiego – … – KOMORNICA-SZKOŁA / OLSZEWNICA STARA.

L41
w obu kierunkach:
URZĄD MIASTA /Nowy Dwór Maz./ – … – Zegrzyńska – Warszawska – Sowińskiego – Słowackiego – … – PKP LEGIONOWO.

723
w obu kierunkach:
ŻERAŃ FSO – … – Warszawska – Sobieskiego – Parkowa – … – PKP LEGIONOWO PRZYSTANEK.

731
w obu kierunkach:
ŻERAŃ FSO – … – Zegrzyńska – Warszawska – Zegrzyńska – … – OS. MŁODYCH.

POSTANOWIENIA DODATKOWE

Na trasach objazdowych obowiązują przystanki:

  • pierwsze napotkane po zjeździe ze stałej trasy – jako stałe
  • pozostałe na trasie objazdowej – jako warunkowe

z wyjątkiem przystanków usytuowanych w bezpośrednim sąsiedztwie skrzyżowań, z których skręt w lewo byłby niemożliwy do wykonania.

Przepraszamy za utrudnienia.