Zamknięcie pętli autobusowej PKP WOŁOMIN – Warszawski Transport Publiczny

autobusy
L35, L37, L40

Zmiana obowiązuje od 18 listopada 2020 (środa)

Zamknięcie pętli autobusowej PKP WOŁOMIN

Ostatnia aktualizacja 12 listopada 2020

W związku z przebudową ulicy Żelaznej w tym pętli autobusowej PKP WOŁOMIN od dnia 18 listopada 2020 r. (środa) do odwołania wprowadzone zostają poniższe czasowe zmiany w funkcjonowaniu linii strefowych uzupełniających na terenie Wołomina:

Linie autobusowe L35 i L37 w kierunku krańców SZPITAL POWIATOWY / TURÓW zostają wycofane z podjazdów do przystanku PKP WOŁOMIN i skierowane na trasę zmienioną:

STARE GRABIE / LEŚNIAKOWIZNA  – … – Wileńska –podjazd do przystanku LEGIONÓW 51 –Wileńska – Przejazd – … –  SZPITAL POWIATOWY / TURÓW.

Linia autobusowa L40 zostaje skierowana na trasę skróconą:

CMENTARZ MARKI  – … – Wileńska – LEGIONÓW 51

Zawieszeniu ulega funkcjonowanie przystanku PKP WOŁOMIN 01.

Uruchomiony zostaje przystanek LEGIONÓW 51 zlokalizowany na chodniku na terenie parkingu przy ul. Wileńskiej naprzeciw przystanku LEGIONÓW 02.

Przystanek obowiązywał będzie jako krańcowy dla linii L40 oraz jako stały na trasie linii L35 i L37 w kierunku krańców SZPITAL POWIATOWY / TURÓW.

Jednocześnie zmianie ulega charakter przystanku LEGIONÓW 02 przy ul. Wileńskiej z warunkowego na stały dla linii L35, L37 i L40 w kierunku krańców STARE GRABIE / LEŚNIAKOWIZNA / CMENTARZ MARKI.

Kursowanie wyżej wymienionych linii odbywać się będzie na podstawie specjalnych rozkładów jazdy.

Przepraszamy za utrudnienia.


Inne zmiany dla linii: