Czasowe zamknięcie ul. Masztowej w Kuleszówce – Warszawski Transport Publiczny

727, 737, L-1, Z-1

Zmiana obowiązuje od 26 listopada 2020 (czwartek) do 27 listopada 2020 (piątek)

Czasowe zamknięcie ul. Masztowej w Kuleszówce

Ostatnia aktualizacja 30 listopada 2020

W związku z zamknięciem dla ruchu kołowego ulicy Masztowej na odcinku od ulicy Złotych Piasków do skrzyżowania z ulicami Gościniec i Wojska Polskiego, od dnia 26.11.2020 r. od początku kursowania linii dziennych do dnia 27.11.2020 r. do końca kursowania linii dziennych, wprowadza się następujące zmiany w układzie komunikacyjnym:

Zmiany tras:

tymczasowe kursy wariantowe w kierunku krańca WŁADYSŁAWÓW ulegają zawieszeniu, a w ich w miejsce uruchomione zostają dodatkowe kursy w kierunku krańca GŁOSKÓW-SZKOŁA przez BĄKÓWKĘ i ROBERCIN:
METRO WILANOWSKA – … – Lipowa – Asfaltowa – Gościniec – Rybna – Abramowicza – Szkolna – GŁOSKÓW-SZKOŁA

skierowanie na trasę zmienioną w obu kierunkach (skrócenie we wszystkich kursach do pętli WŁADYSŁAWÓW):
URSYNÓW PŁN. – … – Żwirowa – Wojska Polskiego – WŁADYSŁAWÓW

L-1
skierowanie na trasę zmienioną w obu kierunkach:
PL.SZWEDZKI – … – Jedności – Słoneczna (bez wjazdu na pętlę URZAD GMINY) – Lipowa – Słojewskiego – Rolna – Wirażowa – Lokalna – Produkcyjna – Masztowa – jezdnia lokalna wokół Cmentarza Południowego – CM.POŁUDNIOWY-BRAMA PŁN.

Z-1
uruchomienie linii zastępczej na trasie w obu kierunkach:
PKP PIASECZNO – Dworcowa – Nadarzyńska – Żytnia – Jana Pawła II – Orężna – Leśna – Mazowiecka – Żwirowa – Wojska Polskiego – Słoneczna – Lipowa – Słojewskiego – Rolna – Wirażowa – Lokalna – Produkcyjna – Masztowa – jezdnia lokalna wokół Cmentarza Południowego – CM.POŁUDNIOWY-BRAMA PŁN.

Zmiany przystankowe:

1. Utrzymuje się zawieszenie funkcjonowania przystanków:
    • KULESZÓWKA 01 i 02
  2. Dodatkowo zawiesza się funkcjonowanie przystanków:
    • CM.POŁUDNIOWY-BRAMA PŁD. 01
    • RYBNA 02
    • ORZECHOWA 01 i 02
    • URZĄD GMINY 01
  3. Uruchamia się funkcjonowanie tymczasowych przystanków:
    • CM.POŁUDNIOWY-BRAMA PŁN. 01 – zlokalizowany na pętli przy bramie północnej Cmentarza Południowego (peron wschodni), który będzie obowiązywał jako krańcowy dla linii L-1 i Z-1.
    • KULESZÓWKA 51 – zlokalizowany na ulicy Masztowej przed skrzyżowaniem z drogą wokół Cmentarza Południowego w kierunku wschodnim, który będzie obowiązywał jako warunkowy na trasach linii L-1Z-1 w kierunku krańca CM.POŁUDNIOWY-BRAMA PŁN.
    • KULESZÓWKA 52 – zlokalizowany na ulicy Masztowej za skrzyżowaniem z drogą wokół Cmentarza Południowego w kierunku zachodnim, który będzie obowiązywał jako warunkowy na trasach linii L-1 i Z-1 w kierunku krańców PL.SZWEDZKI/PKP PIASECZNO.
    • ZIELONA 51 – zlokalizowany na ulicy Żwirowej za skrzyżowaniem z ulicą Mazowiecką w kierunku wschodnim, który będzie obowiązywał jako warunkowy na trasie linii Z-1 w kierunku krańca PKP PIASECZNO.
    • ZIELONA 52 – zlokalizowany na ulicy Żwirowej przed skrzyżowaniem z ulicą Mazowiecką w kierunku zachodnim, który będzie obowiązywał jako warunkowy na trasie linii Z-1 w kierunku krańca CM.POŁUDNIOWY-BRAMA PŁN..
    • LESZNOWOLA 54 – zlokalizowany na ulicy Jedności za skrzyżowaniem z ulicą Słoneczną w kierunku północnym, który będzie obowiązywał jako warunkowy na trasie linii L-1 w kierunku krańca PL.SZWEDZKI.

Postanowienia dodatkowe:
Kursowanie linii 727, 737, L-1 i Z-1 będzie odbywało się na podstawie specjalnych rozkładów jazdy.