Zamknięcie skrzyżowania ulicy Źródlanej z ulicą Dworską w miejscowości Wólka Kozodawska – Warszawski Transport Publiczny

L13, L19

Zmiana obowiązuje 8 maja 2021 (sobota) od 07:00 do 18:00

Ostatnia aktualizacja 6 maja 2021

W związku z awarią wodociągową na skrzyżowaniu ulicy Źródlanej z ulicą Dworską w miejscowości Wólka Kozodawska w gminie Piaseczno, tylko w dniu 8.05.2021 r. od godziny 7:00 do godziny 18:00 wprowadzone zostają następujące zmiany w układzie komunikacyjnym:

skierowanie na trasę zmienioną w obu kierunkach:
PIASECZNO: URZĄD MIASTA (powrót: PIASECZNO: ZGODA) – … – GOŁKÓW: Pułku IV Ułanów – JAZGARZEW: Główna – Szkolna – ŁBISKA: Bolesława Chrobrego – PĘCHERY-ŁBISKA: Bolesława Chrobrego – Główna – PĘCHERY: Główna –  PISKÓRKA: Główna – Słoneczna – KRUPIA WÓLKA: Słoneczna – Główna – USTANÓW: Główna – ZALESIE GÓRNE: Parkowa – Młodych Wilcząt – PKP ZALESIE GÓRNE (powrót: ZALESIE GÓRNE: PKP ZALESIE GÓRNE – Młodych Wilcząt – Pionierów – Wiekowej Sosny – Parkowa – …)

skierowanie na trasę zmienioną w obu kierunkach:
PIASECZNO: URZĄD MIASTA (powrót: PIASECZNO: ZGODA) – … – Aleja Polskiego Państwa Podziemnego – Pod Bateriami – GOŁKÓW: Pułku IV Ułanów – JAZGARZEW: Główna – Szkolna – ŁBISKA: Bolesława Chrobrego – PĘCHERY-ŁBISKA: Bolesława Chrobrego – Główna – PĘCHERY: Główna –  PISKÓRKA: Główna – Słoneczna – KRUPIA WÓLKA: Słoneczna – Główna – USTANÓW: Główna – Parkowa – JEZIÓRKO: Długa – …

Utrzymuje się zawieszenie funkcjonowania przystanków:

• ZACHODNIA 01 i 02
  • CMENTARZ 03

Dodatkowo zawiesza się funkcjonowanie przystanków:

• GŁÓWNA 05 i 06
  • CMENTARZ 01 i 02
  • JESÓWKA 01 i 02
  • WICHROWA 01 i 02
  • PRZEBUDZENIA WIOSNY 01 i 02
  • KORALOWYCH DĘBÓW 01 i 02
  • WIEKOWEJ SOSNY 01 i 02
  • LEŚNYCH BOGINEK 02

W okresie obowiązywania tras zmienionych przystanek LEŚNYCH BOGINEK 01 obowiązuje dla autobusów linii L13 jadących w kierunku przeciwnym tj. w kierunku krańca ZGODA w Piasecznie.

Linie L13 i L19 będą kursowały na podstawie specjalnych rozkładów jazdy.