Funkcjonowanie linii T – Warszawski Transport Publiczny

tramwaje
T

Zmiana obowiązuje od 26 czerwca 2021 (sobota)

Funkcjonowanie linii T

Ostatnia aktualizacja 30 sierpnia 2021

W okresie od dnia 26.06.2021 r. do odwołania w soboty i niedziele w ramowych godz. 12:00-18:00 uruchomiona zostaje linia tramwajowa T kursująca na trasie:

PL.NARUTOWICZA – Grójecka – Al. Jerozolimskie – most Poniatowskiego – al. Zieleniecka – Targowa – Trasa W-Z – Marszałkowska – Nowowiejska – Filtrowa – PL.NARUTOWICZA.

Kursowanie linii T odbywa się na podstawie specjalnego rozkładu jazdy.

Uwaga! W okresie od dnia 24.07.2021 r. do dnia 29.08.2021 r. w soboty i niedziele w ramowych godz. 12:00-18:00 linia tramwajowa T kursuje na trasie zmienionej:

PL.NARUTOWICZA – Grójecka – Al. Jerozolimskie – most Poniatowskiego – al. Zieleniecka – Targowa – Trasa W-Z – Towarowa – Grójecka –  PL.NARUTOWICZA

W wagonach kursujących na linii T honorowane będą wszystkie rodzaje biletów ZTM. Bilety będą kasowane przez konduktorów – członków Klubu Miłośników Komunikacji Miejskiej działających na rzecz Tramwajów Warszawskich. Na biletach jednorazowych przesiadkowych oraz czasowych konduktorzy umieszczać będą pieczątkę wraz z adnotacją o dacie i godzinie ważności biletu. Przejazd na podstawie ważnego biletu okresowego (krótko- lub długookresowego) możliwy będzie po wcześniejszym jego skasowaniu (aktywowaniu karty) w innym pojeździe komunikacji miejskiej lub w bramce metra.

Szczegółowe informacje o pozostałych liniach turystycznych dostępne są tutaj.

MobileMS
Open Font License