Zamknięcie ulicy Gryczanej w Wołominie – Warszawski Transport Publiczny

Zmiana obowiązuje od 16 sierpnia 2021 (poniedziałek)

Zamknięcie ulicy Gryczanej w Wołominie

Ostatnia aktualizacja 17 grudnia 2021

W związku z modernizacją przepompowni ścieków i zamknięciem ulicy Gryczanej w Wołominie 16 sierpnia 2021 r. (poniedziałek) do odwołania linia autobusowa L38 zostaje skierowana na poniższą trasę objazdową w obu kierunkach:

SZPITAL POWIATOWY (Wołomin) – … – Legionów – Partyzantów – gen. W. Sikorskiego – Graniczna – … – MAJDAN

Zawieszeniu ulega funkcjonowanie przystanków:

• PARTYZANTÓW-SZKOŁA 01
  • GRYCZANA 02

Uruchomione zostają przystanki zastępcze:

• PARTYZANTÓW-SZKOŁA 51 zlokalizowany na tymczasowym wypłytowaniu przy ulicy Partyzantów za skrzyżowaniem z ulicą Legionów w kierunku ulicy gen. W. Sikorskiego, obowiązujący jako warunkowy dla linii L38 w kierunku krańca MAJDAN
  • GRYCZANA 52 zlokalizowany na istniejącym chodniku przy ulicy gen. W. Sikorskiego za skrzyżowaniem z ulicą Gryczaną w kierunku ulicy Partyzantów, obowiązujący jako warunkowy dla linii L38 w kierunku krańca SZPITAL POWIATOWY (Wołomin)

Kursowanie linii L38 odbywać się będzie na podstawie specjalnego rozkładu jazdy.