Przebudowa skrzyżowania ulicy Słonecznej z ulicą Postępu w miejscowości Kolonia Lesznowola – Warszawski Transport Publiczny

707, 737, 809, L-3

Zmiana obowiązuje od 27 sierpnia 2021 (piątek)

Ostatnia aktualizacja 17 grudnia 2021

W związku z kolejnym etapem przebudowy skrzyżowania ulicy Słonecznej z ulicą Postępu w miejscowości Kolonia Lesznowola oraz zamknięciem ulicy Postępu, od dnia 27.08.2021 r. do odwołania wprowadzone zostaną następujące zmiany w układzie komunikacyjnym:

skierowanie na trasę zmienioną:
w kierunku krańca CM.POŁUDNIOWY-BRAMA PŁD.:
URSYNÓW PŁN. – … – Karczunkowska – Postępu – Krasickiego – Szkolna – Słoneczna – Wojska Polskiego – Żwirowa – zawrotka na rondzie Żwirowa/Mazowiecka – Żwirowa – Wojska Polskiego – Masztowa – … – CM.POŁUDNIOWY-BRAMA PŁD.
w kierunku krańca URSYNÓW PŁN.:
CM.POŁUDNIOWY-BRAMA PŁD. – … – Wojska Polskiego – Żwirowa – zawrotka na rondzie Żwirowa/Mazowiecka – Żwirowa – Wojska Polskiego – Słoneczna – Szkolna – Krasickiego – Postępu – … – URSYNÓW PŁN.

skierowanie na trasę zmienioną, tylko w kursie z krańca WŁADYSŁAWÓW w kierunku krańca URSYNÓW PŁD.:
WŁADYSŁAWÓW – Wojska Polskiego – Żwirowa – zawrotka na rondzie Żwirowa/Mazowiecka – Żwirowa – Wojska Polskiego – Słoneczna – Szkolna – Krasickiego – Postępu – … – URSYNÓW PŁD.

Zawiesza się funkcjonowanie przystanków:

• POSTĘPU 04 (Nowa Wola)
  • POSTĘPU 01, 02 i 03 (Lesznowola)
  • KOLONIA LESZNOWOLA 01

Utrzymuje się zawieszenie funkcjonowania przystanku POSTĘPU 04 (Lesznowola).

Likwiduje się przystanek POSTĘPU 54 (Lesznowola).

Od dnia 27.08.2021 r. linie 707, 737, 809 i L-3 będą kursowały na podstawie specjalnych rozkładów jazdy.