Zakończenie przebudowy ulicy Puławskiej w Piasecznie – Warszawski Transport Publiczny

709, 727, L-2, L-5, L12, L13, L17, L19, L23, L24, L25, L32, L52, N83

Zmiana obowiązuje od 1 września 2021 (środa)

Zakończenie przebudowy ulicy Puławskiej w Piasecznie

Ostatnia aktualizacja 27 sierpnia 2021

W związku z zakończeniem przebudowy ulicy Puławskiej w Piasecznie, od dnia 1.09.2021 r. (linia nocna od nocy 31.08/1.09) wprowadza się następujące zmiany w układzie komunikacyjnym:

w związku z trwającą przebudową ulicy Dworcowej w Piasecznie, w kursach wydłużonych linia będzie kursowała na trasie zmienionej:
w kierunku krańca TARGOWISKO:
METRO WILANOWSKA – al. Wilanowska – Puławska – Jana Pawła II – Żytnia – TARGOWISKO
w kierunku krańca METRO WILANOWSKA:
TARGOWISKO – Żytnia – Nadarzyńska – Dworcowa – Jana Pawła II – Wojska Polskiego – Okulickiego – Puławska – METRO WILANOWSKA
Jednocześnie przywraca się kursy skrócone METRO WILANOWSKA <-> SZKOLNA (Piaseczno)

Przywraca się trasę podstawową w obu kierunkach

W związku z trwającą przebudową ulicy Dworcowej w Piasecznie, linia będzie kursowała na trasie zmienionej:
w kierunku krańca TARGOWISKO:
DW.CENTRALNY – … – Puławska – Jana Pawła II – Żytnia – TARGOWISKO
w kierunku krańca DW.CENTRALNY:
TARGOWISKO – Żytnia – Nadarzyńska – Dworcowa – Jana Pawła II – Chyliczkowska – Armii Krajowej – Puławska – … – DW.CENTRALNY

L-2

L-5

Przywraca się trasę podstawową.

W związku z trwającą przebudową ulicy Dworcowej w Piasecznie linia będzie kursowała na trasie zmienionej:
w kierunku krańca JASNA:
JASNA – … – Dworcowa – Towarowa – Nadarzyńska – Dworcowa – … – ZGODA

w kierunku krańca KAZIMIERZOWSKA:
URZĄD MIASTA – Sierakowskiego – Warszawska – Młynarska – Puławska – Jana Pawła II – Dworcowa – Nadarzyńska – Towarowa – Dworcowa – … – KAZIMIERZOWSKA
KAZIMIERZOWSKA – … – Dworcowa – Towarowa – Nadarzyńska – Dworcowa – … – ZGODA

w kierunku krańca RYNEK:
URZĄD MIASTA – Sierakowskiego – Warszawska – Młynarska – Puławska – Jana Pawła II – Wojska Polskiego – Gerbera – Księcia Janusza I Starego – … – RYNEK
w kierunku krańca ZGODA:
RYNEK – … – Księcia Janusza I Starego – Gerbera – Wojska Polskiego – Jana Pawła II – Zgoda – ZGODA

Przywraca się trasę podstawową w soboty i święta.

Przywraca się trasę podstawową w soboty i święta.

Wznawia się funkcjonowanie przystanków SZKOLNA 01, 02 i 03.

Od dnia 1.09.2021 r. linie 727, L-2, L-5, L12, L13, L17, L19, L32 oraz L52 będą kursowały na podstawie nowych rozkładów jazdy. Linie 709, N83, L23, L24 i L25 (linia nocna od nocy 31.08/1.08.2021 r.) będą kursowały na podstawie zaktualizowanych, specjalnych rozkładów jazdy.