Jednokierunkowe zamknięcie ul. Kościuszkowców – czasowe zmiany tras linii 115, 305 i N25 – Warszawski Transport Publiczny

115, 305, N25

Zmiana obowiązuje od 22 listopada 2021 (poniedziałek)

Ostatnia aktualizacja 30 listopada 2021

W związku z rozpoczęciem kolejnego etapu budowy sieci wodociągowej w ulicy Kościuszkowców, a tym samym jednokierunkowym zamknięciem dla ruchu kołowego przedmiotowej ulicy na odcinku Skrzyneckiego – Czecha, od dnia 22.11.2021 r. od początku kursowania do odwołania, linie autobusowe 115, 305 oraz nocna N25 zostają skierowane na następujące trasy objazdowe:

tylko w kierunku krańca ALEKSANDRÓW
od skrzyżowania ulic Kościuszkowców/Skrzyneckiego: Skrzyneckiego – Kaczeńca – Wydawnicza – Sejmikowa – Czecha – Kajki i dalej swoją trasą podstawową,

od skrzyżowania ulic Kościuszkowców/Skrzyneckiego: Skrzyneckiego – STRUSIA (powrót: Skrzyneckiego – Kaczeńca – Wydawnicza – Sejmikowa – Czecha – Wierzchowskiego – Alpejska – Kajki – Czecha – Widoczna i dalej swoją trasą podstawową w kierunku krańca PKP MIĘDZYLESIE,

tylko w kierunku krańca MIĘDZYLESIE
od skrzyżowania ulic Korkowa/Łysakowska: Łysakowska – Kaczeńca – Wydawnicza – Sejmikowa – Czecha – Kajki i dalej swoją trasą podstawową.

Zawieszeniu nie ulega funkcjonowanie żadnego z przystanków.

Dodatkowo uruchomiony zostaje przystanek zastępczy ŁYSAKOWSKA 52, obowiązujący jako warunkowy dla nocnej linii autobusowej N25, zlokalizowany w zatoce przy ul. Korkowej przed rondem na skrzyżowaniu ulic Korkowa/Rekrucka/Łysakowska (w kierunku wschodnim).

UWAGA: od dnia 22.11.2021 r. od początku kursowania linie autobusowe 115, 305 oraz nocna N25 kursować będą na podstawie specjalnych rozkładów jazdy.