Przebudowa skrzyżowania ulic Szkolnej, Nowej i Prymasa Tysiąclecia w Nadmie – Warszawski Transport Publiczny

L27, L40, L45

Zmiana obowiązuje od 4 kwietnia 2022 (poniedziałek)

Przebudowa skrzyżowania ulic Szkolnej, Nowej i Prymasa Tysiąclecia w Nadmie

Ostatnia aktualizacja 10 listopada 2022

W związku z przebudową skrzyżowania ulic Szkolnej, Nowej i Prymasa Tysiąclecia w Nadmie i jego całkowitym zamknięciem od dnia 4 kwietnia 2022 r. (poniedziałek) do odwołania autobusy linii L27, L40 i L45 zostają skierowane na trasy objazdowe.

PL. JANA PAWŁA II (Zielonka) – … – Kazimierza Wielkiego – ks. A. Kordeckiego – KORDECKIEGO 01 (Kobyłka).
KORDECKIEGO 01 (Kobyłka) ks. A. Kordeckiego – Przyjacielska – Gospodarcza
– jezdnia lokalna równoległa do trasy S8
– Bolesława Chrobrego – … – PL. JANA PAWŁA II (Zielonka).

w obu kierunkach:
CMENTARZ MARKI – … – Jaworówka – Szkolna – węzeł Kobyłka trasy S8 – jezdnia lokalna równoległa do trasy S8 – Bolesława Chrobrego – … – PKP WOŁOMIN

w obu kierunkach:
CH MARKI – … – Jaworówka – Szkolna – węzeł Kobyłka trasy S8 – jezdnia lokalna równoległa do trasy S8 – Bolesława Chrobrego – Stara – Rzeczna – … – PKP DĄBKOWIZNA.

Zawieszeniu ulega funkcjonowanie przystanków:

• NOWA 01
  • SZKOLNA 01

Uruchomiony zostaje przystanek zastępczy CHROBREGO 52 zlokalizowany na tymczasowym wypłytowaniu przy ulicy Bolesława Chrobrego za skrzyżowaniem z jezdnią lokalną równoległą do trasy S8 w kierunku ulicy Kazimierza Wielkiego, obowiązujący jako warunkowy dla linii L27 i L40 w kierunku krańców PL. JANA PAWŁA II (Zielonka) / PKP WOŁOMIN.

Przystanek KORDECKIEGO 01 w Kobyłce obowiązywał będzie dla linii L27 jako krańcowy.

Kusy skrócone linii L40 dotychczas kończące trasę na przystanku SZKOLNA 02 odbywać się będą do przystanku SĘKOCIN 02.

Kusy skrócone linii L45 dotychczas kończące trasę na przystanku NADMA 01 odbywać się będą do przystanku SĘKOCIN 02.

Kursowanie ww. linii od dnia 4.04.2022 r. odbywać się będzie według specjalnych rozkładów jazdy.