Przywrócenie funkcjonowania linii 305 na trasie zmienionej – Warszawski Transport Publiczny

Zmiana obowiązuje od 9 maja 2022 (poniedziałek)

Przywrócenie funkcjonowania linii 305 na trasie zmienionej

Ostatnia aktualizacja 14 listopada 2022

W związku z rozpoczęciem realizacji kolejnego etapu robót budowlanych na ulicy Skrzyneckiego, otwiera się dla ruchu kołowego skrzyżowanie ulic Skrzyneckiego/Potockich. Jednocześnie zamyka się dla ruchu ul. Skrzyneckiego na odcinku Potockich – Powszechna.

Od dnia 9.05.2022 r. do odwołania, wznawia się kursowanie linii autobusowej 305 na trasie objazdowej:

od skrzyżowania ulic Kajki/Czecha/Kościuszkowców – Kajki – Kościuszkowców – Skrzyneckiego – Potockich – TRAWIASTA 53 (krańcowy) – Potockich – Czecha i dalej swoją trasą podstawową w kierunku krańca PKP MIĘDZYLESIE.

Wobec powyższego wznawia się funkcjonowanie następujących przystanków autobusowych:

• SKRZYNECKIEGO 02
  • INSTYTUT KARDIOLOGII 01.

Ponadto utrzymuje się zawieszenie funkcjonowania krańcowego przystanku autobusowego STRUSIA 01.

Uruchamia się zastępczy przystanek autobusowy TRAWIASTA 53, obowiązujący jako krańcowy dla linii autobusowej 305. Przystanek zlokalizowany będzie na chodniku przy ul. Potockich w rejonie posesji Potockich 3.

Likwidacji ulega przystanek tymczasowy SKRZYNECKIEGO 52.

Od dnia 9.05.2022 r. linia autobusowa 305 kursować będą na podstawie specjalnego rozkładu jazdy.