Przebudowa skrzyżowania ulicy Krasickiego z ulicą Postępu w Nowej Woli – Warszawski Transport Publiczny

737, L-4

Zmiana obowiązuje od 18 lipca 2022 (poniedziałek)

Przebudowa skrzyżowania ulicy Krasickiego z ulicą Postępu w Nowej Woli

Ostatnia aktualizacja 28 listopada 2022

W związku z przebudową skrzyżowania ulicy Krasickiego z ulicą Postępu w Nowej Woli i zamknięciem ulicy Krasickiego, od dnia 18.07.2022 r. do odwołania wprowadzone zostaną zmiany w układzie komunikacyjnym.

skierowanie na trasę zmienioną w obu kierunkach:
URSYNÓW PŁN. – … – Karczunkowska – Postępu – Mazowiecka – … – CM.POŁUDNIOWY-BRAMA PŁD. / WŁADYSŁAWÓW

L-4
skierowanie na trasę zmienioną w obu kierunkach:
MYSIADŁO – Osiedlowa – Łabędzia – Puławska – Okulickiego – Nowa – Słoneczna – Szkolna – Gminna – … – CM.POŁUDNIOWY-BRAMA PŁD.

Zawiesza się funkcjonowanie przystanków:

• OKRĄG 01
  • GRANICZNA 01 i 02
  • OS. KWIATOWA 01 i 02
  • PRZEBIŚNIEGÓW 01 i 02
  • SZKOŁA 01 i 02
  • PKP NOWA IWICZNA 01 i 02
  • KRASICKIEGO 01 i 02
  • DZIKIEJ RÓŻY 01 i 02
  • POSTĘPU 51, 52 i 03
  • NOWA WOLA 01 i 02

Uruchamia się funkcjonowanie przystanków:

• POSTĘPU 53 zlokalizowanego na ulicy Postępu przed skrzyżowaniem z ulicą Słoneczną około 280 metrów przed lokalizacją podstawową. Przystanek będzie obowiązywał jako warunkowy dla linii 737 w kierunku krańca URSYNÓW PŁN.
  • POSTĘPU 54 zlokalizowanego na ulicy Postępu za skrzyżowaniem z ulicą Orną około 65 metrów za lokalizacją podstawową. Przystanek będzie obowiązywał jako warunkowy dla linii 737 w kierunku krańców CM.POŁUDNIOWY-BRAMA PŁD. / WŁADYSŁAWÓW

Wznawia się funkcjonowanie przystanku POSTĘPU 04 zlokalizowanego na ulicy Postępu za skrzyżowaniem z ulicą Słoneczną, który będzie obowiązywał jako warunkowy na trasie linii 737 w kierunku krańca URSYNÓW PŁN.

Od dnia 18.07.2022 r. linia 737 będzie kursowała na podstawie specjalnego rozkładu jazdy, a linia L-4 na podstawie nowego, specjalnego rozkładu jazdy.