Przebudowa alei Polskiego Państwa Podziemnego w Piasecznie – Warszawski Transport Publiczny

L17, L32, L52

Zmiana obowiązuje od 23 lipca 2022 (sobota)

Przebudowa alei Polskiego Państwa Podziemnego w Piasecznie

Ostatnia aktualizacja 5 września 2022

Od dnia 23.07.2022 r. od początku kursowania linii dziennych do odwołania wprowadzone zostaną zmiany w układzie komunikacyjnym.

skierowanie na nową trasę w dni powszednie w kierunku krańca URZĄD GMINY (Prażmów):
URZĄD MIASTA (Piaseczno) – Sierakowskiego – Warszawska – Młynarska – Puławska – Jana Pawła II – Wojska Polskiego – Sienkiewicza – Dworcowa – Jana Pawła II – Orężna – Leśna – Mazowiecka – Bobrowiecka – Główna – Pułku IV Ułanów – Główna – Szkolna – … – URZĄD GMINY (Prażmów)

skierowanie na nową trasę we wszystkich kursach (likwidacja wariantów trasowych):
GROCHOWA – Słoneczników – Królewska – Główna – Pułku IV Ułanów – Główna – Bobrowiecka – Mazowiecka – Żwirowa – Leśna – Orężna – Jana Pawła II – Wojska Polskiego – Sienkiewicza – al. Polskiego Państwa Podziemnego – al. Kasztanów – Orzechowa – Modrzewiowa – al. Polskiego Państwa Podziemnego – ZALESIE DOLNE (powrót: al. Polskiego Państwa Podziemnego – Sienkiewicza – … – GROCHOWA)

skierowanie na nową trasę:
GROCHOWA – Słoneczników – Pawlaka – Cietrzewia – Chrobrego – Szkolna – Główna – Pułku IV Ułanów – Główna – Bobrowiecka – Mazowiecka – Żwirowa – Leśna – Orężna – Jana Pawła II – Wojska Polskiego – Sienkiewicza – al. Polskiego Państwa Podziemnego – al. Kasztanów – Orzechowa – Modrzewiowa – al. Polskiego Państwa Podziemnego – ZALESIE DOLNE (powrót: al. Polskiego Państwa Podziemnego – Sienkiewicza – … – GROCHOWA)

Od dnia 23.07.2022 r. linie L17, L32 i L52 będą kursowały na podstawie nowych, specjalnych rozkładów jazdy.