Newsy – Warszawski Transport Publiczny

Śledź newsy
Kasujemy bilety kupione przez komórkę

Można kupić dowolną liczbę biletów różnych rodzajów i skasować ten, który akurat jest dla nas najlepszy. Od 2 kwietnia wprowadziliśmy zmiany w korzystaniu z biletów kupowanych w aplikacjach mobilnych.

POP Trocka wznawia działalność 21 kwietnia

W środę 25 kwietnia wznawia działalność Punkt Obsługi Pasażerów, zlokalizowany przy stacji metra Trocka.

Zmiana trasy 177 i 197 w Ursusie

Na ulicy Warszawskiej trwa budowa wodociągu i kanalizacji. Od czwartku 22 kwietnia zmienią się tu trasy autobusów linii 177 i 197.

Prace na ulicy Przekornej

Od wtorku, 20 kwietnia, zmienia się organizacja ruchu na ulicy Przekornej. To kolejny etap budowy kanalizacji. Autobusy linii: 264, 519, 724 i 742 pojadą objazdami.

Zmiany na ulicy Instalatorów

Od wtorku, 6 kwietnia do odwołania autobusy linii 328 będą jeździły skróconą trasą do przystanku Instalatorów. Kursowanie autobusów linii 228 zostanie zawieszone, a w jej miejsce zostanie uruchomiona zastępcza linia autobusowa Z28. W trasy wyjadą ponownie autobusy linii 206.

177 i 178 nie jeżdżą ulicą S. Bodycha

Autobusy linii 177 i 178 – od 6 kwietnia do odwołania – będą omijały ulicę S. Bodycha.

Mniej kursów Kolei Mazowieckich między Warszawą a Błoniem

Od poniedziałku, 29 marca, z powodu przebudowy stacji w Ożarowie, Koleje Mazowieckie ograniczą liczbę kursów pomiędzy PKP Włochy a Błoniem. Na trasy wyjadą autobusy zastępcze, w których honorowane będą bilety ZTM i Kolei Mazowieckich.

Zmiany w kursowaniu pociągów SKM S3 i S9

Wybrane pociągi SKM linii S3 i S9 – od 26 marca do odwołania – będą kursowały na trasach skróconych do i z Warszawy Zachodniej peron 8, Warszawy Woli, Warszawy Powązek lub Warszawy Gdańskiej.

Punkt szczepień w innym miejscu. Zmiana trasy 902

Od wtorku, 23 marca, zmienia się lokalizacja punktu szczepień na Stadionie Narodowym. Autobusy linii 902 pojadą nową trasą. Do lekarza będzie można dojechać też liniami: 102, 146 i 147.

Zawieszamy kursowanie autobusów linii szkolnych

Autobusy linii szkolnych 304, 320, 323, 332 i 379 nie będą kursowały od 22 marca do odwołania. Jednocześnie zmienią się rozkłady jazdy autobusów linii 153, 154, 163, 164 i 201.

738 zmieni trasę w Radzyminie

Od 22 marca autobusy linii 738 ominą al. Jana Pawła II w Radzyminie na odcinku pomiędzy ulicami marsz. J. Piłsudskiego a gen. J. Hallera i pojadą ulicą Bohaterów Radzymina 1920. Na fragmencie trasy objazdowej, ograniczonym przystankami Os. Victoria i Traugutta, ruch będzie odbywał się w przeciwnych niż obecnie kierunkach. Zmiana trasy linii 738 spowodowana jest […]