Zakończenie przebudowy ulicy Rybnej w Woli Gołkowskiej – Warszawski Transport Publiczny

Zmiana obowiązuje od 25 stycznia 2020 (sobota)

Zakończenie przebudowy ulicy Rybnej w Woli Gołkowskiej

Ostatnia aktualizacja 22 stycznia 2020

W związku z zakończeniem budowy drogi gminnej DP-3/1 od planowanego węzła „Antoninów” na drodze ekspresowej S7 do skrzyżowania ul. Rybnej z ul. Jemioły w Woli Gołkowskiej i otwarciem dla ruchu kołowego ul. Rybnej od dnia 25.01.2020 r. przywraca się trasy podstawowe linii 727:

w kursach wariantowych w kierunku krańca GŁOSKÓW-SZKOŁA PRZEZ BĄKÓWKĘ I ROBERCIN:
METRO WILANOWSKA – … – Lipowa – Asfaltowa – Gościniec – Rybna – Abramowicza – Szkolna – GŁOSKÓW-SZKOŁA
w kursach wariantowych w kierunku krańca CM. POŁUDNIOWY-BRAMA PŁD.:
METRO WILANOWSKA – … – Lipowa – Abramowicza – Rybna – Gościniec – Masztowa – jezdnia lokalna wokół Cmentarza Południowego – CM. POŁUDNIOWY-BRAMA PŁD. (powrót: jezdnia lokalna wokół Cmentarza Południowego – Masztowa – Gościniec – Rybna – Abramowicza – Szkolna – … – METRO WILANOWSKA)

Przywraca się funkcjonowanie przystanku RYBNA 01.

Likwiduje się przystanki:

• ŁADNA 52
  • ROBERCIN 52
  • RYBNA 53

Jednocześnie od dnia  25.01.2020 r. zmianie ulega rozkład jazdy linii 727.