Dzień bez Samochodu – Warszawski Transport Publiczny

autobusy
Wszystkie autobusy
tramwaje
Wszystkie tramwaje
kolej
Wszystkie Koleje Mazowieckie, Wszystkie SKM
parkingi
Parkingi P+R/K+R

Zmiana obowiązuje 22 września 2023 (piątek) do 23:59

Dzień bez Samochodu

Ostatnia aktualizacja 18 września 2023

W dniu 22.09.2023 r. od godz. 00:00 do godz. 23:59 w związku z przypadającym „Europejskim Dniem Bez Samochodu” na podstawie Uchwały Rady Miasta st. Warszawy nr XXXIII/828/2016 z dnia 25 sierpnia 2016 r. (ze zmianami), korzystanie ze wszystkich pojazdów komunikacji miejskiej realizujących przewozy na zlecenie ZTM pod marką Warszawskiego Transportu Publicznego, jest bezpłatne.

Ponadto informuje się, że Spółka Koleje Mazowieckie w ramach oferty „Wspólny Bilet ZTM-KM-WKD” oraz pozataryfowej oferty specjalnej „Dzień bez Samochodu w KM” w ww. terminie wprowadza możliwość nieodpłatnej realizacji podróży wszystkimi pociągami Kolei Mazowieckich i autobusami Komunikacji Zastępczej na obszarze ograniczonym stacjami: Skierniewice, Kutno, Sierpc, Działdowo, Chorzele, Czyżew, Czeremcha, Łuków, Dęblin, Skarżysko-Kamienna, Drzewica oraz autobusami KM na odcinku Modlin – Lotnisko Modlin.

Dodatkowo w pociągach oraz autobusach komunikacji zastępczej uruchamianych na linii WKD w ramach oferty „Wspólny Bilet ZTM-KM-WKD” oraz pozataryfowej oferty specjalnej „Dzień bez Samochodu w WKD” uprawnienie do bezpłatnych przejazdów obowiązuje na przejazdy wszystkimi pociągami i autobusami, niezależnie od relacji i czasu podróży – bez konieczności posiadania jakiegokolwiek dokumentu stwierdzającego prawo do odbycia podróży.

MobileMS
Open Font License