ODWOŁANO: Remont drogi wojewódzkiej nr 580 – Warszawski Transport Publiczny

714, 729, L-6

Zmiana obowiązuje od 4 października 2023 (środa) do 9 października 2023 (poniedziałek)

ODWOŁANO: Remont drogi wojewódzkiej nr 580

Ostatnia aktualizacja 6 października 2023

ODWOŁANO

Prace zostały odwołane. Poniższe postanowienia nie będą obowiązywać.

W związku z remontem ul. Warszawskiej (DW 580) w miejscowościach Zielonki-Parcela, Koczargi Nowe oraz Wojcieszyn od dnia 4.10.2023 r. do 9.10.2023 r. do końca kursowania linii dziennych ruch drogowy, w zależności od postępu prac, będzie odbywał się przy wyłączeniu połowy jezdni z ręcznym jego kierowaniem. Tym samym wprowadza się następujące zmiany w funkcjonowaniu komunikacji miejskiej w rejonie ul. Warszawskiej (DW 580), zgodnie z poniższym harmonogramem:

ŚRODA (4.10.2023 r.) i CZWARTEK (5.10.2023 r.)

1. Zawiesza się funkcjonowanie przystanków (wyłącznie w momencie prowadzenia na ich wysokości prac przy ruchu wahadłowym):

• ZIELONKI-WIEŚ 01, 02 i 03,
  • WARSZAWASKA 01 i 02.

Nie uruchamia się przystanków zastępczych.

2. Ponadto, w przypadku braku możliwości wykonania manewru skrętu na skrzyżowaniu ulic Warszawska/Szkolna w m. Koczargi Nowe w dniu 4.10.2023 r. (środa) linie 714, 729 oraz L-6 będą kierowane na poniższe trasy objazdowe:

w kierunku krańca KOCZARGI STARE:
METRO BEMOWO – … – KOCZARGI STARE: Akacjowa – Klonowa – zawrotka na rondzie Klonowa/Górki – Klonowa – WRZOSOWA 02,
w kierunku krańca METRO BEMOWO:
KOCZARGI STARE: WRZOSOWA 02 – Klonowa – Akacjowa – LIPKÓW: Akacjowa – Paschalisa-Jakubowicza – Mościckiego – … – METRO BEMOWO.

w obu kierunkach:
METRO BEMOWO – … – ZIELONKI: Warszawska – Sportowa – LIPKÓW: Paschalisa-Jakubowicza – Akacjowa – KOCZARGI STARE: Akacjowa – Klonowa – … – MARIEW/ZABORÓW-SZKOŁA

L-6
w obu kierunkach:
PILASZKÓW – … – WOJCIESZYN: Warszawska – Wspólna – Trakt Królewski – KOCZARGI STARE: Klonowa – Akacjowa – … – STRZYKUŁ

3. Zawiesza się funkcjonowanie przystanków: KOCZARGI STARE 01 i 02.

PIĄTEK (6.10.2023 r.)

Zawiesza się funkcjonowanie przystanków (wyłącznie w momencie prowadzenia na ich wysokości prac przy ruchu wahadłowym): WARSZAWSKA 01 i 02,

SOBOTA (7.10.2023 r.)

• ZIELONKI-WIEŚ 01, 02 i 03,
  • KOCZARGI NOWE 01 i 02.

Nie uruchamia się przystanków zastępczych.

2. Ponadto, w przypadku braku możliwości wykonania manewru skrętu na skrzyżowaniu ulic Warszawska/Szkolna w m. Koczargi Nowe, w dniu 7.10.2023 r. (środa) linie 714 oraz 729 będą kierowane na poniższe trasy objazdowe

w kierunku krańca KOCZARGI STARE:
w kierunku krańca METRO BEMOWO:

w obu kierunkach:

3. Zawiesza się funkcjonowanie przystanków KOCZARGI STARE 01 i 02.

PONIEDZIAŁEK (9.10.2023 r.)

Zawiesza się funkcjonowanie przystanków (wyłącznie w momencie prowadzenia na ich wysokości prac przy ruchu wahadłowym): KOCZARGI NOWE 01 i 02,