Przebudowa ulicy F. Stefczyka w Ząbkach – Warszawski Transport Publiczny

autobusy
199, 245

Zmiana obowiązuje od 9 października 2023 (poniedziałek)

Przebudowa ulicy F. Stefczyka w Ząbkach

Ostatnia aktualizacja 8 grudnia 2023

W związku z przebudową ulicy F. Stefczyka w Ząbkach i jej zamknięciem w rejonie skrzyżowania z ulicą Gajową od dnia 9 października 2023 r. (poniedziałek) do odwołania autobusy linii 199 zostają skierowane na trasę objazdową:

tylko w kierunku krańca BRÓDNO-PODGRODZIE:
REMBERTÓW-STRZELNICA – … – Zielonka: Piłsudskiego – Ząbki: Szwoleżerów – R. Żbikowskiego – Powstańców – gen. S. Maczka – Kosynierów – Gajowa – W. Sikorskiego – Kwiatowa – … – BRÓDNO-PODGRODZIE.

Trasa w przeciwnym kierunku nie ulega zmianie.

Zawieszeniu ulega funkcjonowanie przystanku ZIELENIECKA 01.

Uruchomione zostaną przystanki zastępcze:

  • POWSTAŃCÓW-PARK 51 zlokalizowany w zatoce przy ulicy Powstańców za rondem u zbiegu ulic Powstańców i R. Żbikowskiego w kierunku ulicy gen. S. Maczka, obowiązujący jako stały dla linii 199 w kierunku krańca BRÓDNO-PODGRODZIE.
  • KOSYNIERÓW 54 zlokalizowany na istniejącym chodniku przy ulicy gen. S. Maczka przed skrzyżowaniem z ulicą Szwoleżerów w kierunku ulicy Gajowej, obowiązujący jako stały dla linii 199 i 245 w kierunku krańców BRÓDNO-PODGRODZIE / MACZKA.
  • GAJOWA 52 zlokalizowany na istniejącym chodniku przy ulicy Sikorskiego za rondem u zbiegu ulic Gajowej, Sosnowej i Sikorskiego w kierunku ulicy Kwiatowej, obowiązujący jako stały dla linii 199 w kierunku krańca BRÓDNO-PODGRODZIE.

Jednocześnie zmieniony zostanie rozkład jazdy linii 199.

Przepraszamy za utrudnienia.


Inne zmiany dla linii:

MobileMS
Open Font License