Zmiana obowiązuje 29 marca 2024 (piątek) od 20:00 do 22:00
Procesja z kościoła św. Anny
Dnia 29 marca 2024 r. (piątek) w ramowych godz. 20:00 – 22:00 planowana jest procesja z kościoła św. Anny trasą: Miodowa, Senatorska, pl. Teatralny, Wierzbowa, Królewska, do kościoła przy ul. Krakowskie Przedmieście 68.
W przypadku braku możliwości przejazdu ulicami: Senatorska, pl. Teatralny, Wierzbowa, Królewska i Krakowskie Przedmieście autobusy linii 106, 111, 116, 128, 175, 178, 180, 222, 503 i 518 będą kierowane na trasy objazdowe:
106
w kierunku krańca Ostroroga:
od skrzyżowania Nowy Świat/Świętokrzyska: Świętokrzyska – Mazowiecka – pl. Małachowskiego – Królewska i dalej swoją trasą
w kierunku krańca Mariensztat:
od skrzyżowania Królewska/pl. Małachowskiego: pl. Małachowskiego – Kredytowa – Jasna – Świętokrzyska i dalej swoją trasą
111
w kierunku krańca Esperanto:
od skrzyżowania Nowy Świat/Świętokrzyska: Świętokrzyska – Marszałkowska – pl. Bankowy i dalej swoją trasą
w kierunku krańca Gocław:
od pl. Bankowego: Marszałkowska – al. Jerozolimskie i dalej swoją trasą
116, 503
w kierunku krańców Chomiczówka, Konwiktorska:
od skrzyżowania Nowy Świat/Świętokrzyska: Świętokrzyska – Marszałkowska – pl. Bankowy – Andersa – Świętojerska i dalej swoimi trasami
w kierunku krańców Wilanów, Natolin Płn.:
od skrzyżowania Bonifraterska/Świętojerska: Świętojerska – Andersa – pl. Bankowy – Marszałkowska – al. Jerozolimskie – Nowy Świat i dalej swoją trasą
128, 175
w kierunku krańca Pl. Piłsudskiego:
od skrzyżowania Nowy Świat/Świętokrzyska: Świętokrzyska – Marszałkowska – Królewska – plac Grzybowski – PLAC GRZYBOWSKI 02
w kierunku krańców Szczęśliwice, Lotnisko Chopina:
PLAC GRZYBOWSKI 02 – plac Grzybowski – Twarda – Emilii Plater – zawrotka na wysokości ul. Siennej – Emilii Plater – Świętokrzyska – Nowy Świat i dalej swoimi trasami
178
w kierunku krańca Skorosze:
od skrzyżowania Bonifraterska/Świętojerska: Świętojerska – Andersa – pl. Bankowy – Marszałkowska – Świętokrzyska i dalej swoją trasą
w kierunku krańca Konwiktorska:
od skrzyżowania Świętokrzyska/Marszałkowska: Marszałkowska – pl. Bankowy – Andersa – Świętojerska i dalej swoją trasą
180
w kierunku krańca Wilanów:
od skrzyżowania Anielewicza/Andersa: Andersa – pl. Bankowy – Marszałkowska – Al. Jerozolimskie – Nowy Świat i dalej swoją trasą
w kierunku krańca Chomiczówka:
od skrzyżowania Nowy Świat/Świętokrzyska: Świętokrzyska – Marszałkowska – pl. Bankowy – Andersa – Nowolipki – Zamenhofa – Anielewicza i dalej swoją trasą
222
w kierunku krańca Bielańska:
od skrzyżowania Nowy Świat/Świętokrzyska: Świętokrzyska – Emilii Plater – zawrotka na wysokości ul. Siennej – EMILII PLATER 02
w kierunku krańca Spartańska:
EMILII PLATER 02 – Emilii Plater – Świętokrzyska – Nowy Świat i dalej swoją trasą
518
w kierunku krańca Pl. Trzech Krzyży:
od skrzyżowania Bonifraterska/Świętojerska: Świętojerska – Andersa – pl. Bankowy – Marszałkowska – Świętokrzyska i dalej swoją trasą
w kierunku krańca Nowodwory:
od skrzyżowania Świętokrzyska/Marszałkowska: Marszałkowska – pl. Bankowy – Andersa – Świętojerska i dalej swoją trasą
Na ewentualnych trasach objazdowych dla wszystkich ww. linii obowiązują przystanki: pierwsze napotkane jako stałe, pozostałe – jako warunkowe.
Przepraszamy za utrudnienia.
Inne zmiany dla linii: