Zamknięcie dla ruchu skrzyżowania ulic Trakt Lubelski/Borków – Warszawski Transport Publiczny

Zmiana obowiązuje od 4 sierpnia 2019 (niedziela) 22:00

Zamknięcie dla ruchu skrzyżowania ulic Trakt Lubelski/Borków

Ostatnia aktualizacja 19 czerwca 2020

W związku ze zmianą terminu zamknięcia dla ruchu kołowego skrzyżowania ulic Trakt Lubelski/Borków, informuje się, że poniższe postanowienia obowiązywać będą od dnia 4.08.2019 r. od ok. godz. 22.00 do odwołania.

* * *

W związku z rozpoczęciem kolejnego etapu przebudowy ul. Trakt Lubelski, a tym samym m.in. zamknięciem dla ruchu kołowego skrzyżowania z ul. Borków (z jednoczesnym utrzymaniem zamknięcia dla ruchu przedmiotowej ulicy na odcinku Zwoleńska – Chodzieska), od dnia 31.07.2019 r. od ok. godz. 23.00 do odwołania, linia autobusowa 219 zostaje skierowana (w obu kierunkach) na trasę objazdową przebiegającą następującym ciągiem ulic:

od skrzyżowania ulicy Mrówczej z ulicą bez nazwy – ulica bez nazwy – Patriotów (jezdnia zachodnia) (powrót: Patriotów – Odeska – Mrówcza) – rondo Zaremby – Panny Wodnej – rondo Gałeckiego – Panny Wodnej – Skalnicowa – zawrotka na rondzie z ul. Trakt Lubelski – Skalnicowa – OŚRODEK SZKOLENIOWY 04 (postój w zatoce).

Wobec powyższego zawiesza się funkcjonowanie przystanków:

• JUHASÓW 03,
  • TADŻYCKA 02,
  • ZABŁUDOWSKA 01 i 02,
  • BORKÓW 01 i 04,
  • OŚRODEK SZKOLENIOWY 02.

Linia autobusowa 219 kursować będzie na podstawie specjalnego rozkładu jazdy.