Remont ul. 3 Maja w Izabelinie (od ul. Sienkiewicza do ul. Szymanowskiego) – Warszawski Transport Publiczny

210, 712, L-7, L18, N58, Z10

Zmiana obowiązuje od 31 lipca 2020 (piątek)

Remont ul. 3 Maja w Izabelinie (od ul. Sienkiewicza do ul. Szymanowskiego)

Ostatnia aktualizacja 15 lutego 2021

W związku z remontem kolejnego odcinka ul. 3 Maja w Izabelinie i całkowitym zamknięciem ulicy na odcinku od ul. Sienkiewicza do ul. Szymanowskiego od dnia 31.07.2020 r. do odwołania zostają wprowadzone następujące zmiany w funkcjonowaniu komunikacji miejskiej:

Zmiany trasowe

Skierowanie linii na trasę zmienioną w obu kierunkach:
METRO MŁOCINY – … – Arkuszowa – Mościska: 3 Maja – Laski: 3 Maja – LASKI (POCZTOWA)

Kursowanie linii odbywa się na podstawie specjalnego rozkładu jazdy.

Zawieszenie kursowania linii (zastąpienie przez linię Z10)

L-7
Skierowanie linii na trasę zmienioną w obu kierunkach:
DZIEKANÓW LEŚNY – … – Warszawa: EstradyKlaudyn: Estrady – Ekologiczna – SikorskiegoJanów: SikorskiegoKwirynów: SikorskiegoStare Babice: Sikorskiego – Okulickiego – Rynek – Piłsudskiego – Warszawska – Ogrodnicza – … – OŻARÓW MAZOWIECKI (STAROSTWO)

Zawieszenie kursowania linii (zastąpienie przez linię Z10)

Zawieszenie kursowania linii

Z10
Uruchomienie zastępczej linii autobusowej na trasie:
METRO MŁOCINY – Kasprowicza – Sokratesa – Wólczyńska – Arkuszowa – Estrady – Klaudyn: Estrady – Ekologiczna – Sikorskiego – Janów: Sikorskiego – Kwirynów: Sikorskiego – Stare Babice: Sikorskiego – Okulickiego – Rynek – Sienkiewicza – Izabelińska – Izabelin: Sienkiewicza – 3 Maja – Truskaw: 3 Maja – Falińskiego – TRUSKAW (SKIBIŃSKIEGO)

W wybranych kursach, zgodnie z rozkładem jazdy, będą realizowane podjazdy do Hornówka i/lub do Sierakowa. Kursowanie linii odbywa się na podstawie specjalnego rozkładu jazdy.

Zmiany przystankowe

Zawieszone zostaje funkcjonowanie przystanków:

• SIENKIEWICZA 01 w Izabelinie
  • SOKOŁOWSKIEGO 01 i 02 w Laskach