Prace torowe na sieci WKD – Warszawski Transport Publiczny

kolej
WKD

Zmiana obowiązuje od 10 kwietnia 2021 (sobota) do 11 kwietnia 2021 (niedziela)

Prace torowe na sieci WKD

Ostatnia aktualizacja 8 kwietnia 2021

W związku z pracami torowymi na sieci Warszawskiej Kolei Dojazdowej, związanymi z robotami budowlanymi w obrębie stacji Warszawa Zachodnia w dniach 10-11.04.2021 r. trwającymi całą dobę zostaną wprowadzone ograniczenia w ruchu pociągów WKD.

W dniach 10-11.04.2021 r. ruch pociągów WKD zostanie całkowicie wstrzymany (całodobowo, po obydwu torach) na odcinku Warszawa Reduta Ordona – Warszawa Śródmieście WKD.

 1. Pociągi WKD będą kursowały w następujących relacjach:
  • Grodzisk Mazowiecki Radońska – Warszawa Reduta Ordona
  • Milanówek Grudów – Warszawa Reduta Ordona
   z przesiadką dla podróżnych odbywających przejazd w relacji do centrum i z powrotem do zastępczej komunikacji autobusowej na przystanku osobowym Warszawa Aleje Jerozolimskie.
 2. Odcinek Warszawa Reduta Ordona – Warszawa Śródmieście WKD będzie całkowicie zamknięty dla ruchu pociągów.
 3. Na odcinku Warszawa Aleje Jerozolimskie – Warszawa Śródmieście WKD zostanie uruchomiona zastępcza komunikacja autobusowa organizowana przez WKD, oznaczona jako linia ZA1. Kursowanie linii ZA1 będzie się odbywało na podstawie specjalnego rozkładu jazdy. W autobusach linii ZA1 będą honorowane bilety ZTM w ramach oferty „Wspólny bilet ZTM-KM-WKD”.
 4. Autobusy linii ZA1 będą zatrzymywać się na przystankach autobusowych PKP WKD AL. JEROZOLIMSKIE 01, 02, DW. ZACHODNI 01, 02, PL. ZAWISZY 02, 03 oraz DW. CENTRALNY 06.

Przepraszamy za utrudnienia.