Zmiana obowiązuje 4 czerwca 2022 (sobota) od 10:00 do 18:00
Zgromadzenia publiczne w dn. 4 czerwca br.
W dniu 4.06.2022 r. (sobota) oraz w nocy 4/5.06.2022 r. planowane są następujące wydarzenia i zgromadzenia:
- W ramowych godz. 10:00 – 12:00 przejazd kolumny zabytkowych samochodów na trasie: pl. Zamkowy – Krakowskie Przedmieście – Nowy Świat – Al. Ujazdowskie – Nowy Świat – Krakowskie Przedmieście – pl. Zamkowy
- W ramowych godz. 10:00 – 13:00 zgromadzenie w Parku Świętokrzyskim a następnie przemarsz trasą: Świętokrzyska – Marszałkowska – pl. Bankowy – Senatorska – Miodowa przed gmach przy ul. Miodowej 15, po czym dalszy przemarsz trasą: Miodowa – Bonifraterska pod wiadukt przy ul. Słomińskiego
- W ramowych godz. 11:00 – 18:00 zgromadzenie na pl. Krasińskich, skąd w godz. 13:30 – 15:00 planowany jest przemarsz trasą: Miodowa – Senatorska – pl. Zamkowy – Krakowskie Przedmieście – Nowy Świat – Świętokrzyska – al. Jana Pawła II – al. Solidarności – Kapucyńska – Miodowa na pl. Krasińskich
W przypadku braku możliwości przejazdu autobusy zostaną skierowane na trasy objazdowe.
ETAP 1
wyłączenie ruchu na ulicach Miodowej (od pl. Krasińskich do ul. Senatorskiej) i Senatorskiej (od ul. Miodowej do pl. Zamkowego)
116, 178, 503, 518
w kierunku krańców Chomiczówka, Konwiktorska, Nowodwory:
od skrzyżowania Moliera/ Senatorska/ Nowy Przejazd: Senatorska – pl. Bankowy – Andersa – Świętojerska – Bonifraterska i dalej swoimi trasami
w kierunku krańców Wilanów, Natolin Płn., PKP Ursus/Skorosze, Pl. Trzech Krzyży:
od skrzyżowania Bonifraterska/ Świętojerska: Świętojerska – Andersa – pl. Bankowy – Senatorska – Wierzbowa i dalej swoimi trasami
180
w kierunku krańca Chomiczówka:
od skrzyżowania Moliera/ Senatorska/ Nowy Przejazd: Senatorska – pl. Bankowy – Andersa – Nowolipki – Zamenhoffa – Anielewicza i dalej swoją trasą
w kierunku krańca Wilanów:
od skrzyżowania Anielewicza/ Andersa: Andersa – pl. Bankowy – Senatorska – Wierzbowa i dalej swoją trasą.
ETAP 2
wyłączenie ruchu na ul. Świętokrzyskiej (od Nowego Światu do ronda ONZ), al. Jana Pawła II (od ronda ONZ do al. Solidarności) i al. Solidarności (od al. Jana Pawła II do ul. Kapucyńskiej)
106
w kierunku krańca Młynów:
od skrzyżowania Tamka/ Topiel/ Kruczkowskiego: Kruczkowskiego – Książęca – Nowy Świat – Al. Jerozolimskie – Marszałkowska – Królewska i dalej swoją trasą
w kierunku krańca Mariensztat:
od skrzyżowania Królewska/ Marszałkowska: Marszałkowska – Al. Jerozolimskie – Wioślarska – Ludna – Kruczkowskiego – Tamka i dalej swoją trasą
160
w kierunku krańca Dw. Centralny:
od skrzyżowania al. Solidarności/ Targowa: Targowa – zawrotka na wysokości Ząbkowskiej – Targowa – al. Solidarności – DW. WILEŃSKI 04
w kierunku krańca Grodzisk:
DW. WILEŃSKI 04 – al. Solidarności i dalej swoją trasą
171
w kierunku krańca Torwar:
od skrzyżowania Leszno/ Okopowa: Okopowa – Towarowa – pl. Zawiszy – Al. Jerozolimskie – Bracka i dalej swoją trasą
w kierunku krańca Chomiczówka:
od ronda Dmowskiego: Al. Jerozolimskie – Towarowa – Okopowa – Leszno i dalej swoją trasą
174
w kierunku krańca rondo ONZ:
od ronda Czterdziestolatka: al. Jana Pawła II – DW. CENTRALNY 21
w kierunku krańca Bokserska:
DW. CENTRALNY 21 – E. Plater – Al. Jerozolimskie – Chałubińskiego i dalej swoją trasą
178
w kierunku krańca Konwiktorska:
od ronda Daszyńskiego: Towarowa – Grzybowska – Królewska – pl. Piłsudskiego i dalej swoją trasą
w kierunku krańców PKP Ursus/ Skorosze:
od skrzyżowania Królewska/ pl. Małachowskiego: Królewska – Grzybowska – Żelazna – Prosta i dalej swoją trasą;
190
w kierunku krańca Os. Górczewska:
od skrzyżowania al. Solidarności/ Grodzka: Grodzka – Wybrzeże Gdańskie – Sanguszki – Konwiktorska – Muranowska – Stawki – Jana Pawła II – Anielewicza – Okopowa – Leszno i dalej swoją trasą
w kierunku krańca CH Marki:
od skrzyżowania Leszno/ Okopowa: Leszno – Okopowa (jezdnia wschodnia) – Stawki – Muranowska – Konwiktorska – Sanguszki – Wybrzeże Gdańskie – Nowy Zjazd – al. Solidarności i dalej swoją trasą
222
w kierunku krańca Bielańska:
od skrzyżowania Al. Ujazdowskie/ Piękna: Al. Ujazdowskie – zawrotka na pl. Trzech Krzyży – PL. TRZECH KRZYŻY 08
w kierunku krańca Spartańska:
PL. TRZECH KRZYŻY 08 – Al. Ujazdowskie i dalej swoją trasą
517
w kierunku krańca Centrum:
od ronda Czterdziestolatka: al. Jana Pawła II – DW. CENTRALNY 25
w kierunku krańca Ursus-Niedźwiadek:
DW. CENTRALNY 25 – E. Plater – Al. Jerozolimskie i dalej swoją trasą
ETAP 3
wyłączenie ruchu al. Solidarności (od al. Jana Pawła II do ul. Kapucyńskiej), ul. Kapucyńskiej i ul. Miodowej (od ul. Kapucyńskiej do pl. Krasińskich):
116, 178, 503, 518
Jak w ETAPIE 1
180
Jak w ETAPIE 1
160
Jak w ETAPIE 2
171
Jak w ETAPIE 2
190
Jak w ETAPIE 2
222
w kierunku krańca Bielańska:
od skrzyżowania Moliera/ Senatorska/ Nowy Przejazd: Senatorska – PL. TEATRALNY 02
w kierunku krańca Spartańska:
PL. TEATRALNY 02 – Senatorska – Wierzbowa i dalej swoją trasą
520
Jak w ETAPIE 2
Na trasach objazdowych dla wszystkich linii obowiązują przystanki:
- pierwsze napotkane jako stałe
- pozostałe – jako warunkowe
Przepraszamy za utrudnienia.
Inne zmiany dla linii: