Przebudowa skrzyżowania ul. Kościelnej z al. Solidarności i ul. Polną w Wieliszewie – Warszawski Transport Publiczny

L-9, L10, L11

Zmiana obowiązuje od 20 czerwca 2022 (poniedziałek) do 24 października 2022 (poniedziałek)

Ostatnia aktualizacja 24 października 2022

W związku z przebudową skrzyżowania ul. Kościelnej z al. Solidarności i ul. Polną w Wieliszewie od dnia 20 czerwca 2022 r. (poniedziałek) do odwołania autobusy linii: L-9, L10 i L11 zostają skierowane na poniższe trasy objazdowe. Będą one obowiązywały wyłącznie w kursach wariantowych z podjazdem do przystanku URZĄD GMINY:

w kierunku krańca PKP LEGIONOWO:
WIELISZEW-PLAŻA / KOMORNICA-SZKOŁA / URZĄD MIASTA – … – Słoneczna – Modlińska – K. K. Baczyńskiego – al. Solidarności – parking Urzędu Gminy – podjazd do przystanku URZĄD GMINY 03 – parking Urzędu Gminy – K. Kamila Baczyńskiego – Modlińska – Kościelna – Łajski: Kościelna – … – PKP LEGIONOWO
w kierunku krańców WIELISZEW-PLAŻA / KOMORNICA-SZKOŁA / URZĄD MIASTA:
PKP LEGIONOWO – … – Łajski: Kościelna – Wieliszew: Kościelna Modlińska – K. K. Baczyńskiego – al. Solidarności – parking Urzędu Gminy – podjazd do przystanku URZĄD GMINY 03 – parking Urzędu Gminy – K. Kamila Baczyńskiego – Modlińska – Słoneczna – … – WIELISZEW-PLAŻA / KOMORNICA-SZKOŁA / URZĄD MIASTA

Zawieszeniu ulega funkcjonowanie przystanków:

• SOLIDARNOŚCI 01 i 02
  • POLNA 02

Uruchomione zostają przystanki zastępcze:

• POLNA 52 zlokalizowany na istniejącym chodniku przy ulicy Kościelnej przed wjazdem na parking hali sportowej, około 70 metrów za dotychczasową lokalizacją w kierunku ulicy Modlińskiej. Przystanek będzie obowiązywał jako warunkowy (na żądanie) dla linii L-9, L10 i L11 w kierunku krańców: WIELISZEW-PLAŻA / KOMORNICA-SZKOŁA / URZĄD MIASTA.
  • POLNA 53 zlokalizowany w zatoce przy ulicy Modlińskiej za skrzyżowaniem z ulicą Kościelną w kierunku ulicy K.K. Baczyńskiego. Przystanek będzie obowiązywał jako warunkowy (na żądanie) dla linii L-9, L10 i L11 w kursach wariantowych z podjazdem do przystanku URZĄD GMINY w obu kierunkach.
  • MYŚLIWSKA 52 zlokalizowany w zatoce przy ulicy Modlińskiej za skrzyżowaniem z ulicą Myśliwską w kierunku ulicy Kościelnej. Przystanek będzie obowiązywał jako warunkowy (na żądanie) dla linii L-9, L10 i L11 w kursach wariantowych z podjazdem do przystanku URZĄD GMINY w obu kierunkach.

Kursowanie linii L-9, L10 i L11 odbywać się będzie według specjalnych rozkładów jazdy.