Przebudowa ul. Nadarzyńskiej w Kobyłce – Warszawski Transport Publiczny

L26, N62

Zmiana obowiązuje od 31 stycznia 2024 (środa)

Przebudowa ul. Nadarzyńskiej w Kobyłce

Ostatnia aktualizacja 29 stycznia 2024

W związku z przebudową ulicy Nadarzyńskiej (droga wojewódzka nr 634) w rejonie skrzyżowania z ulicą E. Orzeszkowej w Kobyłce od dnia 31 stycznia 2024 r. środa (linia nocna od nocy 31.01. / 1.02.2024 r. od początku kursowania) do odwołania wprowadzone zostają poniższe zmiany w funkcjonowaniu linii L26 i N62:

I. Zmiany tras:

1. Autobusy linii L26 w obu kierunkach zostają skierowane na trasę objazdową:

PL. JANA PAWŁA II – … – Kobyłka: Długa – G. Narutowicza (prosto) – M. Konopnickiej – Nadarzyńska (DW 634) – Nadarzyn – … – TURÓW.

2. Autobusy linii N62 tylko w kierunku krańca DW. CENTRALNY zostają skierowane na trasę objazdową:

PKP WOŁOMIN / OS. NIEPODLEGŁOŚCI – … – Nadarzyńska (DW 634) – Nadarzyn – ks. J. Poniatowskiego – gen. J. H. Dąbrowskiego – Nadarzyńska (DW 634) – … – DW. CENTRALNY.

II. Zmiany przystankowe:

1. Zawieszeniu ulega funkcjonowanie przystanków:

• NADARZYŃSKA 02 ,
  • ORZESZKOWEJ 01,
  • TURÓW 01.

2. Uruchomione zostają przystanki zastępcze:

• NADARZYŃSKA 52 zlokalizowany na tymczasowym wypłytowaniu przy ulicy Nadarzyńskiej za skrzyżowaniem z ulicą Nadarzyn w kierunku ulicy M. Konopnickiej, obowiązujący jako warunkowy (na żądanie) dla linii L26 w kierunku krańca PL. JANA PAWŁA II.
  • ORZESZKOWEJ 51 zlokalizowany na chodniku przy ulicy G. Narutowicza za skrzyżowaniem z ulicą E. Orzeszkowej w kierunku ulicy M. Konopnickiej, obowiązujący jako warunkowy (na żądanie) dla linii L26 w kierunku krańca TURÓW.
  • ORZESZKOWEJ 52 zlokalizowany na chodniku przy ulicy G. Narutowicza za skrzyżowaniem z ulicą Średnią w kierunku ulicy E. Orzeszkowej, obowiązujący jako warunkowy (na żądanie) dla linii L26 w kierunku krańca PL. JANA PAWŁA II.

3. Dla linii N62 na trasie objazdowej obowiązują wszystkie napotkane przystanki jako warunkowe (na żądanie).

Kursowanie linii L26 od dnia 31.01.2024 r. oraz linii N62 od nocy 31.01. / 1.02.2024 r. od początku kursowania odbywać się będzie na podstawie zaktualizowanych rozkładów jazdy.